banner851

banner614

VATANDAŞLARIN UYARILARINI DİKKATE ALMADILAR

banner619

Düzce’de, maskesiz dolaşarak Koronavirüs salgınına davetiye çıkartan yabancı uyruklu gençler, ‘Bu kadar da olmaz’ dedirtti.

banner846
Sağlık & Çevre 14.05.2021, 09:45 15.05.2021, 14:48
1904
banner844

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınında kâbus devam ediyor. Düzce’de son iki hafta öncesine kadar iyice kontrolden çıkan günlük vaka sayıları, 29 Nisan tarihinde başlayan ve 17 Aralık tarihine kadar devam edecek olan tam kapanma süreci ile birlikte düşme eğiliminde seyretmeye devam ediyor.

Ancak, salgınla mücadelede en güçlü silah olarak kullanılan maskeyi, özellikle gençlerin doğru kullanmadığı veya hiç takmadıkları görülüyor. Merkeze bağlı Sancaklar Mahallesinde, maskesiz dolaşan bir grup yabancı uyruklu genç, diğer vatandaşların tepkisine yol açtı.

Çevredeki vatandaşların tepkisine aldırış etmeyen yabancı uyruklu şahıslar hem kendi canlarını, hem de başkalarının canlarını riske atarak yollarına devam etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (11)
Köylerde servest 3 ay önce
Köylerde herkes serbest kalıcı eteklerindeki sallar bakmaz musababa mucurlu bi gidin o köylere herkes dışarda kontrol eden yok. Gençler bisikler motor hep dışarda bu virüs bitmez kül hakkidir
Alperen 3 ay önce
Bunun açiklaması Şudur Resmen diyorlarki Biz Devlete kafa tutuyoruz başka açıklaması yok bu görüntünün...
Adem 3 ay önce
17 mayıs olacaktı sayın admin 17 aralık değil
Erhan pekçetin 3 ay önce
Haber değeri taşımayan absürt saçma sapan işler yapıyorlar yazdığım yorumları yayınlamıyorlar. Eleştiriye açık olun biraz.
Erhan pekçetin 3 ay önce
Haber değeri taşımayan absürt saçma sapan işler yapıyorlar yazdığım yorumları yayınlamıyorlar. Eleştiriye açık olun biraz.
Cemil Bozkurt 3 ay önce
Bi gitmediler, bi bitmediler a.rkadaş
Ertan demir 3 ay önce
Bunlarda olan rahatlik genişlik umursamazlık bizde yok adamlar bizim memlekette bizden rahat.
vatandaş 3 ay önce
açık havada mesafeli şekilde olan insanlar neden maske taksin? bu haberi yapanları mantıklı düşünmeye davet ediyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın