banner851

banner955

YAPILAN TATBİKAT GERÇEĞİNİ ARATMADI

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde afet farkındalık eğitimleri ile oluşturulan farkındalığın kalıcılığını sağlamak amacıyla yangın ve tahliye tatbikatı gerçekleştirildi.

Sağlık & Çevre 07.09.2022, 12:40 07.09.2022, 16:28
672
banner1032

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığınca tatbikat yılı olarak ilan edilen 2022 yılında afet farkındalık eğitimleri ile oluşturulan farkındalığın kalıcılığını sağlamak amacıyla Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde yangın ve tahliye tatbikatı yapıldı.

Tatbikat Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ortopedi ve travmatoloji servisinde Hastane Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi’nin başkanlığında, Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Başkanlığı Afetlerde Sağlık Hizmetleri birimi, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, AFAD, Düzce Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) işbirliğinde gerçekleştirildi.

Tatbikatta personelin tahliyesi, yaşanabilecek yaralanmalara acil müdahale, yangın söndürme ve kurtarma ekiplerinin harekât planı konularında teorik ve uygulamalı eğitimler verilirken gerçeği aratmayan tatbikat başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı.

banner844
Yorumlar (1)
düzceli 1 ay önce
tabiki tabkikat iyi olacak ama gercek olunca kimse ilgenimiyor nedense padişahım sen cok yaşa
13
parçalı az bulutlu