banner851

banner955

YAŞLI KADIN KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü doktoru Op. Dr. Ömer Faruk Yılmaz ve ekibi başarılı bir ameliyatın altına daha imzasını attı. Diz kapaklarına protez takılan 67 yaşındaki Altın Akça, ameliyatı başarılı ile gerçekleştiren Doktor Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.

Sağlık & Çevre 14.08.2022, 15:30 14.08.2022, 17:15
2338

Bir süre önce diz kapaklarındaki ağrı şikâyetiyle Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne başvuran 67 yaşındaki Altın Akça’nın muayenesini yapan Ortopedi ve Travmatoloji bölümü doktorlarından Op. Dr. Ömer Faruk Yılmaz, yaşlı kadının diz kapaklarına protez takılması gerektiğini tespit etti.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Ortopedi servisindeki gerekli tedavisinin ardından Dr. Yılmaz tarafından yapılan başarılı bir ameliyatla diz kapaklarına protez takılan Akça, kısa sürede sağlığına kavuştu.

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezine açıklamalarda bulunan Altın Akça, “Doktor Ömer Faruk Yılmaz, başarılı bir ameliyatla, diz kapaklarıma protez taktı. Kendisinden Allah razı olsun, kısa sürede sağlığıma kavuştum. Benimle çok ilgilendi, kendisinden memnun kaldım” dedi.   

Op. Dr. Ömer Faruk Yılmaz, geçtiğimiz aylarda da Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde ilk kez yapılan bacak uzatma ameliyatı gerçekleştirmişti.

banner844
Yorumlar (0)
27
parçalı bulutlu