banner851

banner955

YEDİLER, İÇTİLER ÇÖPLERİNİ BIRAKIP GİTTİLER

Düzce Bahçeşehir Bölgesine yakışmayan görüntüler, bu sabah saatlerinde vatandaşlar tarafından kaydedildi. Bahçeşehir 10. Bölgede dün gece saatlerinde ateş yakıp alkol alan bir grup, çevre sakinlerini rahatsız etikleri yetmezmiş gibi, yedikleri ve içtiklerinin çöplerini ulu orta bırakıp gittiler. Bu durum çevre sakinlerinin tepkisini çekti.

Sağlık & Çevre 03.05.2022, 12:35
3202
YEDİLER, İÇTİLER ÇÖPLERİNİ BIRAKIP GİTTİLER

Düzce halkı Ramazan Bayramını coşku içinde kutlarken, bayramın dokusuna yakışmayan görüntüler de yaşanıyor. Bahçeşehir 10. Bölgedeki korulukta dün gece saatlerinde ateş yakıp alkol alan bir grup, çevre sakinlerini rahatsız etti. Tüm uyarılara rağmen alkol almaya devam eden grup, ayrıldıklarında ise yedikleri ve içtiklerinin çöplerini, alanda bıraktı.

Sabah bölgeye gelen vatandaşlar, karşılaştıkları manzaranın görüntülerini cep telefonlarına kaydederek, görüntüleri 0542 767 18 81 numaralı whatsApp ihbar hattına gönderdiler.

Görüntülerde, magandaların yediklerinin ve içtiklerinin çöplerini ulu orta bıraktıkları görülürken, vatandaşlar ise duruma tepki gösterdi. Bırakılan çöpleri kendileri toplayan vatandaşlar, bölgede güvenlik önlemlerinin arttırılmasını istedi.

Yorumlar (4)
Apsuva 8 ay önce
Bahçe şehirde devriye istiyoruz.Bu manzara heryerde var.İt kopuk güzelim yaşam alanimizi meyhaneye ceviyor farabinin arka yoluna gelin akşamları araçlar yol kenarında müzik içki siseler sokağa sonra gidiyorlar.Denetleme şart devriye şart.
N arar 8 ay önce
N arar bahçe şehire yakışmayan bu rezalet başka yere yakışıyomu yanide ne biçim haber bu
esnaf 8 ay önce
alkolü ağzınızla için bitarafınızla değil yazık cok yazık
Vatandas 8 ay önce
Hani gece bekcileri vardi her mahallede nerdeler
Yeni Sayımız