banner851

banner955

YILMAZ: “BİZİM İÇİN HASTA MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ”

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ın imzası ile Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatan hastalara hasta memnuniyetini arttırılmak için ‘Geçmiş Olsun’ mektubu gönderiliyor. Yine yatan hastaların verilen hizmetlerden memnuniyetlerini tespit etmek için de hal hatır anketi çalışması başlatıldı. İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz Öncü Haber’e yaptığı açıklamada, “Bizim görevimizi hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmak” dedi.

Sağlık & Çevre 20.12.2021, 17:20
1303
YILMAZ: “BİZİM İÇİN HASTA MEMNUNİYETİ ÖNEMLİ”

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce’de yine bir ilke imza attı. Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde yatan hastalara, moral vermesi amacıyla Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz’ın imzası ile geçmiş olsun mektubu gönderiliyor.

Tedavi olmak için hastanede bulunan ve iyi dilekler içeren mektubun ulaştığı hastalar ve yakınları durumdan memnun kalıyor.

Mektuplarda, “Değerli Misafirimiz, Sizi ve ailenizi en kalbi duygularımla selamlar, öncelikle tedavi sürecinizin bir an evvel sonuçlanarak sağlığınıza kavuşmanız temenni ederim. Sağlıkla ilgili sorunlar insan bünyesini ve duygularını her zamankinden daha fazla kırılgan yapar. Sevdiklerinizin varlığına, yanınızda olmasına daha çok ihtiyaç duyarsınız. Onların şefkatli ziyaretleri, zahmet edişleri fiziken ve ruhen yorulmuş benliğiniz için görünmez bir ilaç gibidir. Bu zorlu süreçte yalnız değilsiniz. Ben ve ekibim sıhhat bulmanız için her an yanınızdayız. Yaşadığınız tedavi sürecinin ardından siz kıymetli misafirlerimize sağlık mutluluk ve esenlikler dilerim.” ifadeleri yer alıyor.

Amaç hastaların memnuniyeti

Öte yandan hastanede Dr. Yılmaz’ın talimatıyla hal hatır anketi çalışması da başlatıldı. Yemeklerden temizliğe, çalışanların davranışlarından tedavinin verimliliğine kadar alınan hizmetin hasta ve refakatçilerin görüşüne başvurulurken anketlerde olası eksikliklere anında müdahale dilmesi ve hasta memnuniyetinin üst seviyede tutulması amaçlanıyor. 

Yılmaz: Bizim görevimiz hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmak

Konu ile ilgili Öncü Haber’e konuşan Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzcelilere kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek, “Bizim görevimizi hastalarımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmak. Bunun için ben ve ekibim, sürekli hastanemizde yatan hastalarımızla ilgileniyoruz. Bizim için hastalarımızın memnuniyeti çok önemli. Bu nedenle de hal hatır anketi çalışması başlattık. Ankette, hastalarımızın hastanemizde sağlık hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını soruyoruz.” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (9)
BİLEN 12 ay önce
MEMUR SEN-AKP VE KOLTUK MEMNUNİYETİ İCİN CALIŞMALARINDA BASARILAR DİLİYORUM..
.. 12 ay önce
Allah bütün hastalara acil şifalar versin
Özel Kalem 12 ay önce
Adam milletvekili olacak arkadaşlar
Duzceli 12 ay önce
Bos isler bulundugunuz yrin hakkini verin yeter. Brans dr lariniz yetersiz. Mesela cocuk cerrahi uzmani 1 tane o da bir kac aya gidecek...!!
SALİM 12 ay önce
HASTANELERE ÖNCE SIRAMATİK KOYUNNNNNNNN.....
Millet sırt sırta - kucak kucağa sıra bekliyor sizin uğraştığınız işlere bak ....
Aydın celep 12 ay önce
Böyle güzel haberlerle gelin biraz.olumsuzlukları biraz kenara bırakalım bu günlerde.ne güzel bir haber
Düzceli 12 ay önce
İsraf bunlar israf.
Fatih 12 ay önce
Müdür beye teşekkür ederiz lakin kağıttan ziyade personeliniz geçmiş olsun dese ne güzel olur. Bi güler yüz, bi geçmiş olsun insanlara ilaçtan iyi geliyor ama ülkecek doktor mu nazik olacak hastamı hala çözemedik!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın