banner851

banner955

YILMAZ KAYNAŞLI 112 İSTASYONU İNŞAATINI İNCELEDİ

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kaynaşlı İlçesinde yapımına başlanılan 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyon binası inşaat alanını ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Yılmaz, Düzce’de sağlık yatırımlarının artarak devam ettiğini söyledi.

Sağlık & Çevre 16.06.2022, 11:13
402
YILMAZ KAYNAŞLI 112 İSTASYONU İNŞAATINI İNCELEDİ

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kaynaşlı ilçesinde yapımına başlanılan yeni 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu inşaatını inceledi. Kaynaşlı 112 Acil Sağlık Hizmetlerinin öneminde dikkat çeken Yılmaz, “Ankara ve İstanbul gibi iki metropolün ortası olması, hem de Bolu Dağı ve tünelinde özellikle kış mevsiminde çoklu trafik kazalarının sık yaşanması bölgede olası afetlere karşı hazırlıklı olmak adına İstasyonun önemini arttırmaktadır” dedi.

Söz konusu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonun yapımı tamamlandığında bölgede yaşayan insanların içinde önemli hizmetler vereceğini belirten Dr. Yılmaz, “İlimizdeki mevcut istasyonların sayısını arttırarak, olaylara müdahale noktasında zamanla yarışan sağlık ekiplerimizin çok daha hızlı olay yerine ulaşarak, müdahalede bulunabileceğini ve böylece kaza, afet gibi benzeri olağandışı durumlarda tam donanımlı ekip ve ekipmanlar ile olaya daha hızlı müdahale edeceğiz” dedi.

112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun ihalesinin geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirildiğini ve maliyetinin 1.175.000 Tl olduğunu kaydeden Dr. Yılmaz, “Amacımız ilimiz genelinde vatandaşlarımıza sunulan acil sağlık hizmetlerinin kalitesinin arttırılması ve 7/24 kesintisiz sağlık hizmeti sunan 112 Acil Sağlık Hizmetleri personelimizin çağdaş standartlarda 112 istasyonlarında daha hızlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunulmasını sağlamak” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (5)
Mühendis . 2 hafta önce
Binayı geçerken inceledim... Temel topraklamasi göremedim.. baştan sağma gidiyor...
Realist 2 hafta önce
Herşeyi en iyi siz bilirsiniz canım
Siz harikulade keşfedilmemiş bir yeteneksiniz muhteşemsiniz çok önemli bi şahsiyetsiniz (!)
Hah işte! 2 hafta önce
Hah işte bu? Yani ürettikleri sadece inşaat (beton) onu da doğru dürüst yapmıyorlar demek ki. Uzmanı bakmış görmüş.
Sade vatandaş 2 hafta önce
Sağlık yatırımındn anlaşılan hala beton dökmek.pes hastanelerde doktor yok
Yatırım? 3 hafta önce
Sağlık yatırımı? Yatırımı insanlara yapalım insanlara! Hizmet demek inşaat demek değil, artık anlayalım bunu. Bakın okul yapıyoruz ancak eğitim kalitemiz yerlerde, hastane yapıyoruz ancak doktorlar grevde …
27
açık