banner851

banner955

YILMAZ: SAYGIYI ÖN PLANDA TUTUN

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde göreve yeni başlayan hekimler Uyum Eğitimi aldı. Programa İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz da katılım sağladı.

Sağlık & Çevre 04.10.2022, 11:00 04.10.2022, 11:48
782
YILMAZ: SAYGIYI ÖN PLANDA TUTUN

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde personele yönelik bilgilendirici faaliyetler devam ediyor. bu kapsamda hastanenin acil servisinde göreve yeni başlayan hekimlere yönelik Uyum Eğitimleri düzenlendi. Programa katılan İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz açılış konuşması yaptı.

  İl Sağlık Müdürü Yılmaz, yeni hekimlere, meslek hayatlarında başarı dileklerinde bulunarak, sağlık hizmetlerinin hasta ve çalışan arasında saygı çerçevesinde devam etmesi gerektiğini belirtti.

      Eğitimlere Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Volkan Temi ve diğer hastane yöneticileri de katıldı.

  Eğitimler, Acil Servis Sorumlu Hekimi Uz. Dr. Hanife Yıldız Çiftcioğlu ve eğitim birimi koordinasyonunda gerçekleştirildi. Göreve yeni başlayan hekimlere Uyum Eğitimleri’nin yanında acil serviste hastaya yaklaşım, acil servis triaj, acil serviste iletişim ve kriz yönetimi, zor hastaya yaklaşım ve iletişim, CPR eğitimi, bağımlılık yapan madde kullanan hastaya yaklaşım, iş kazalarının bildirimi ve temel iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgilendirmeler yapıldı.

banner844
Yorumlar (0)