banner851

banner955

YILMAZ: “TÜM ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Konferans salonunda, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle program düzenlendi. Programa davet edilen Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Düzce’de görevli tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlayarak, “Tüm sağlık çalışanları arkadaşlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sağlık & Çevre 14.03.2022, 15:10 15.03.2022, 17:34
1025
YILMAZ: “TÜM ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLUYORUM”

Koronavirüs salgınıyla en ön cephede mücadele eden sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı tüm ülke genelinde olduğu gibi, Düzce’de de çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde, sağlık çalışanlarına yönelik program düzenlendi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa,  Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile Türkiye’nin 81 ilinden sağlık çalışanlarının yanı sıra, Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, yılın hekimi olarak belirlenen Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde görevli Dr. Ayşegül Albayrak ve yılın sağlık çalışanı olarak belirlenen 112 İl Ambulans Servisi Başhekimliği görevlisi Mehmet Çakmak’ta katıldı.

Program öncesinde, Öncü Haber Muhabiri ile telefonda görüşen İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Düzce’deki tüm sağlık çalışanı arkadaşlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, bugüne kadar sürdürdükleri özverili çalışmalarından ötürü de kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan programa katılacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, sağlık çalışanlarına yönelik birçok müjde verdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
personel 7 ay önce
Bende o hastanede çalışıyorum.Ayşegül Albayrak kim..Nerde çalışıyor.
Kaldırın bu günleri 7 ay önce
Herkes gününde hatırlanıyor, o da göstermelik, çiçekler mesajlar sonra haydi bir dahaki seneye kadar bütün sorunlar rafa. Kaldırın bütün bu günleri, bence hiçbir anlamı yok. Yaraları kaşımaktan gayrı bir işe yaramıyor.
22
kapalı