banner851

banner955

BARINAKTAKİ KÖPEKLERLE BİR GÜN..

Düzce Gençlik Merkezi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında hayvanları da unutmadı. Düzce Hayvan Barınağı'ndaki köpeklere süt veren gönüllüler farkındalık yarattı.

Sağlık & Çevre 21.08.2014, 10:37
321
BARINAKTAKİ KÖPEKLERLE BİR GÜN..

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında toplumun hemen hemen her kesimine yardımlarda bulunan Düzce Gençlik Merkezi, hayvan barınağındaki köpekleri de projelerine dahil etti. Düzce Belediyesi Hayvan Barınağını ziyaret eden gençler, köpeklerle yakından ilgilenerek onlara süt verdi. Gençlik Merkezindeki gönüllülerden gelen talep doğrultusunda düzenlenen ziyaret, gençlerin duyarlılığını bir kez daha gösterdi.

Gönüllü gençlerle birlikte projeye destek olan Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Cahit Demir, “Hayvansever gençlerle birlikte barınakta bulunan köpeklere süt vererek gençlerimizin hayvanseverlik duygularını arttırmaya çalışarak diğer gençlerimiz için de farkındalık yaratmış olduk. Sosyal sorumluluk projelerimiz sadece insanlara yönelik olmadığını gösterdik. Gençlerimizin de duyarlılığını bu sayede ölçmüş olduk” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız