banner851

banner614

Bu kez hasta getirdi.

Bu zamana kadar Düzce'den İstanbul'a hasta götüren Hava Ambulansı bu kez İstanbul'dan Düzce'ye hasta getirdi. Getirilen hasta ise AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan'ın yengesi Makbule Arslan.

banner619
Sağlık & Çevre 26.06.2009, 20:52
208
Bu kez  hasta getirdi.

Hayati tehlikesi olan hastaları İstanbul'a götüren Hava Ambulansı bu kez farklı bir amaç için Düzce'deydi. Cumartesi günü beyin kanaması geçiren bir hastayı İstanbul'a götüren Hava Ambulansı bu kez götürdüğü hastayı yeniden İstanbul'dan Düzce'ye getirdi. AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan'ın yengesi 86 yaşındaki Makbule Arslan, yaşı nedeniyle İstanbul'da tedavi edilemeyince yeniden Düzce'ye geldi. Arslan'ın beyin kanaması geçirdiği ve İstanbul uzak olduğu için Düzce'de tedavi görülmesinin daha uygun olacağı ifade edildi.

AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan'ın yengesi Makbule Arslan, İstanbul Avcılar Anadolu Hastanesi'nden hava ambulansıyla Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne geldi. Saat 20.00 sıralarında Düzce Şehir Stadı'na getirilen Arslan'ın Üniversite Hastanesi'nde yoğun bakım ünitesinde tedavi gördüğü öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)