banner851

banner614

ÇEVRE SORUNLARI İÇİN ÇALIŞTAY

Düzce’nin A’dan Z’ye çevre sorunları Düzce Üniversitesi tarafından düzenlenen Çevre Sorunları ve Çözüm Önerileri çalıştayında masaya yatırılacak. Çalıştayda, hava kirliliği, katı atık yönetimi, melen havzası, Efteni Gölü ve HES faaliyetleri anlatılacak.

banner619
Sağlık & Çevre 27.11.2012, 18:59
218
ÇEVRE SORUNLARI İÇİN ÇALIŞTAY

Düzce Valiliği ve Düzce Üniversitesi tarafından “Düzce’nin Çevre Sorunları ve Çözüm Önerileri” konulu Çalıştay düzenlenecek.
4 Aralık Salı Günü Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesindeki konferans salonunda düzenlenecek Çalıştay saat 09.15-16.15 saatleri arasında 2 oturum şeklinde yapılacak.
 Çalıştay’ın birinci oturumunda Düzce üniversitesi akademisyenlerinin yanı sıra Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Güven “Düzce’de 2004 tarihinden günümüze hava kirliliği”, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Bayram Bayraktar “Düzce’de Katı Atık Yönetimi” konularında bilgi verecek.
Çalıştay’ın ikinci oturumunda ise İSKİ Kapsamında bulunan melen suyu havzası ve koruma yolları, Efteni Gölü’nde çevre problemleri ve Düzce’de HES faaliyetleri gibi önemli konular masaya yatırılacak.

banner844
Yorumlar (0)