banner851

banner614

Cinayetin Nedeni Şişkin Hesap mı?

Düzce’den eşinin çalıştığı Zonguldak’ın Alaplı ilçesine taşınan Ayhan Yıldız’ın bir gazinoda şişkin hesap nedeniyle öldürüldüğü iddia edildi..

banner619
Sağlık & Çevre 28.04.2008, 18:27
314
Cinayetin Nedeni Şişkin Hesap mı?

Düzce’den eşinin ebe hemşire olarak  çalıştığı Zonguldak’ın Alaplı ilçesine taşınan ve bir otomobil galerisi açan Ayhan Yıldız’ın bir gazinoda şişkin hesap nedeniyle öldürüldüğü iddia edildi..

İddialara göre arkadaşı Z.B.Ç. ile eğlenmek için Alaplı’da bulunan  M.T’nin işlettiği gazinoya giden Ayhan Yıldız, 4 Bin YTL tutarındaki hesaba itiraz etti. Bunun üzerine M.T.’nin oğlu  F.T. ile aralarında tartışma çıktı. F.T bu hesabı ödeyemeyeceğini söyleyen Ayhan Yıldız’a senet imzalatmak istedi. İddialara göre Yıldız bunu da reddetti ve arkadaşı ile kaçmaya çalıştı. Peşlerinden Koşan F.T ile üç adamı Ayhan Yıldız’ı başından vurarak öldürürken,  arkadaşını da dövdüler.

Polis ekipleri olayın ardından F.T ve adamları O.C, S.Ş ve M.Ş’yi yakaladılar. Zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından çıkarıldıkları Nöbetçi Mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Ailesi Düzce’nin Aziziye Mahallesinde oturan Yıldız iki çocuk babasıydı.

banner844
Yorumlar (0)