banner851

banner614

ET KOMBİNASI KURBANA HAZIR

banner619

Düzce Belediyesi, Kurban Bayramında vatandaşlara daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla hazırlıklarına hız kazandırdı. Düzce Belediyesi'ne ait et kombinasında 4 gün boyunca uzman kasaplar tarafından steril ortamda gerçekleştirilecek kurbanlık kesimleri için gerekli onarım ve kontroller yapılıyor.

banner846
Sağlık & Çevre 18.08.2015, 15:34
1198
ET KOMBİNASI KURBANA HAZIR
banner844
Düzce Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde et kombinasındaki hazırlıklarını hızlandırdı. Kurban Bayramı öncesinde Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, et kombinasındaki ekipman eksiklerini tamamladı. Mevcut ekipmanların bakım ve tamirleri de gerçekleştirildi.
Mergiç Esen Mahallesi Taşköprü Yolu üzerinde bulunan Düzce Belediyesi Et Kombinasında Kurban Bayramı öncesinde tüm onarımlar ve çeşitli kontroller tamamlandı.
Günde 100 büyük baş, 200 küçük baş hayvan kesme kapasitesine sahip olan et kombinasında vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek amacıyla Kurban Bayramı boyunca takviye personel de çalıştırılacak.
Düzceli vatandaşlar kurbanlıklarını en pratik şekilde ve steril koşullarda kestirebilmek için Düzce İl Müftülüğü'nden sıra alabilecek.
Yorumlar (0)
15°
az bulutlu