banner851

banner614

İYİ İNSAN MISINIZ?

banner619

İsmet Paşa İlk Öğretim Okulunda, Kızılay'ın düzenlediği "1 Milyon İyi İnsan Aranıyor" kampanyasında en çok veli getiren öğrenciye MP3 çalar hediye edilecek.

banner846
Sağlık & Çevre 24.12.2009, 13:35
195
İYİ İNSAN MISINIZ?
banner844

İsmet Paşa İlköğretim Okulunda, Kızılay'ın düzenlediği "1 Milyon İyi İnsan Aranıyor" kampanyasında en çok veli getiren öğrenciye okul idaresi tarafından MP3 çalar hediye edilecek. Okul Müdürü Arif Önemli geçen yıl düzenlenen kan bağışında İsmet Paşa İlköğretim Okulunun okullar arasında en çok kan vererek il genelinde birinci oldunu söyledi. Sebebinin ise ençok veli getiren öğrenciye MP3 çalar verilecek olmasından dolayı öğrencilerin birbirleri ile yarışmasını gösterdi. Aynı uygulama bu yılda devam ediyor. Kan bağışı yapmak için okulda hangi öğrenci daha çok veli getirirse MP3 çaların sahibi olacak. "1 Milyon İyi İnsan Aranıyor" kampanyası kapsamında İsmet Paşa İlköğretim okulunda ilk olarak Okul Müdürü Arif Önemli kan verdi.

Kan verme odasının girişinde kayıt yaptıran veliler kayıt işlemlerinin ardından sırasıyla kan vermeye başladı. Velilerden biri "kan bağışı çok iyi çocuklarımızın vesilesi ile oldu çok mutluyuz. Herkez kan versin." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu