banner851

banner614

Konuşulmaya devam edecek.

Yenikent'teki bazı bölgelerde yaşanan izolasyon sorunu aradan geçen zamana rağmen bir türlü çözülemedi. Yenikent sakinleri de uzun zamandır aynı sorunla uğraşmak zorunda kalıyor.

banner619
Sağlık & Çevre 27.06.2009, 18:33
190
Konuşulmaya devam edecek.

Bu zamana kadar Yenikent'teki bazı bölgelerde yaşanan izolasyon sorunu gündeme gelmişti ama sorun bir türlü çözülmüyor. Aradan uzun süre geçti ama sorun bir türlü çözülemedi. Tamamlanmayan izolasyon çalışmaları nedeniyle çalışmaların yapıldığı apartmanlarda oturan vatandaşlar da çocuklarını dışarıya çıkartırken bile tedirgin oluyor.

Yağmur yağdığında çamur olan çalışmaların içinden elektrik kablolarının da geçmesi sorunun boyutunu gözler önüne seriyor. Yapılmayan izolasyon sorunu nedeniyle apartmanlarda elektrik sorunu da yaşanmaya devam ediyor.

Diğer taraftan bu zamana kadar sorunlarını dile getiren vatandaşlar da gittikleri her yerden cevap alamadan geri geliyor. Alanı incelemeye gelen Bayındırlık ve İskan Müdürlüğü ekipleri de bakmakla kalıyor.

Yapıldı, yapılacak söylemleriyle bu zamana kadar yarım bırakılan çalışmalar vatandaşlara sorun oluşturmaya devam ederken izolasyon sorununun ne zaman çözüleceği noktasında ise hiç kimse kesin bir açıklama yapamıyor. Yenikentliler ise bir çözüm umuduyla izolasyonlu apartmanlarına bakmaya devam ediyor.

banner844
Yorumlar (0)