banner851

banner614

Mahalleler hizmet bekliyor.

Mahalle statüsüne kavuşan bölgeler hizmet beklemeye devam ediyor. Özellikle bu bölgeler altyapı sorunlarıyla adından sözettiriyor.

banner619
Sağlık & Çevre 27.04.2009, 15:03
203
Mahalleler hizmet bekliyor.

Düzce'de de alınan kararla birlikte mahalle statüsüne kavuşan bölgeler, mevcut sorunlardan bir an önce kurtulmayı bekliyor. Yeni mahalle olan bölgeler özellikle altyapı sorunlarıyla uğraşıyor. Yağmurla birlikte çamurla uğraşan bu mahalleler, sıcak havayla da tozlarla boğuşuyor.

Yolların çukurlarla dolu olması ve asfaltlanmaması ise diğer bir sorunları. Özellikle yeni mahalle olan Çamköy Mahallesi, Ağa Mahallesi, Şıralık Mahallesi ve diğer mahalleler bir an önce yollarına kavuşmak istiyor. Havaların düzelmesiyle birlikte çalışmaların başlatılması beklenirken bu konuda nasıl bir yol izleneceği de ilerleyen günlerde belli olacak. Mahallelerin asfalt sorununun çözülmesiyle birlikte sorunlar da büyük bir oranda çözülmüş olacak.

Diğer taraftan yeni mahalle olan bölgelerin kanalizasyon, su ve çöp gibi sorunları da bulunuyor. Mahalleler yol sorunlarının çözülmesiyle birlikte bu sorunların da çözülmesini bekliyor

banner844
Yorumlar (0)