banner614

MHP "Acil Servis Açılmalı"

banner619

Muncurlu halkının hastanemizin acil servisinin açılmasını istiyoruz taleplerine MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz yazılı bir açıklamayla destek verdi.

banner846
Sağlık & Çevre 13.11.2009, 16:51
180
MHP
banner844

MHP İl Başkanı Abdullah Danışmaz, acil servisin hizmete açılmasını isteyen Muncurlu halkına destek verdi.

Muncurlu’da bulunan Atatürk Devlet Hastanesi’nde acil servisin açılması için yıllardır talepte bulunan Muncurlu halkı Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın Düzce ziyareti sırasında yolu trafiğe kapatarak Bakan Akdağ’a bu taleplerini iletmişlerdi. Bakan Akdağ da bu durum sonrasında acil servisin hizmete açılması için gereken çalışmaları başlatacağını ifade etmişti.

MHP Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz Bakan Akdağ’ın acil servisin açılacağı yönünde vermiş olduğu sözün Düzce adına olumlu bir gelişme olduğunu belirterek, “Umut ediyorum ki Sayın Bakan sözünde duracak ve bu mesele çözüme kavuşacaktır” dedi. Danışmaz, Muncurlu halkını bugüne kadar hep desteklediklerini ve bundan sonra da desteklemeye devam edeceklerini kaydederek, “Sayın Bakan acil servisin açılacağı yönünde gerekli çalışmaları yapacağını ifade etti. Olumlu olan her gelişmeyi takdir ettiğimiz gibi bu gelişmeyi de takdirle karşıladık. Sağlık Bakanı’nın halkın sorunlarını mütevazi bir şekilde dinlemesi bizleri memnun etmiştir. Ancak sorunun çözüme kavuşması noktasında bu işin takipçisi olacağımızı da hatırlatmak isterim” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
25°
açık