banner851

banner955

“Mutluluk için bunu başarın.”

AK Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay, 9 Şubat Sigarayı bırakma Günü nedeniyle yayınladığı mesajında, sigaranın zararlarından bahsetti.

Sağlık & Çevre 09.02.2009, 15:48
194
“Mutluluk için bunu başarın.”

9 Şubat Sigarayı Bırakma Günü nedeniyle AK Parti Düzce Milletvekili Celal Erbay da mesaj yayınladı. Sağlıklı ve mutlu bir gelecek için sigaraya hayır kampanyalarına aklı ve gönlüyle katıldığını belirten Erbay, mesajında şu ifadelere yer verdi:

 “ Tütün ürünlerinin ve zararlarının önlenmesi ve kontrolü hakkındaki kanunun uygulanmasında devlet ve millet işbirliğinin önemi çok büyüktür. Herkesin insan sağlığının büyük önemine inanarak sorumlu davranacağından şüphem yoktur. Sigara içmeyenler bizim düşmanlarımız değildir, aksine dostlarımız, vatandaşlarımızdır. Bu dünyanın nimetlerinden yararlanmaya, sağlıklı yaşamaya, sigara içmeyenler kadar onlarında hakkı vardır. Başta kanserler, kalp ve akciğer hastalıkları olmak üzere 50'den fazla hastalığa neden olan önemli bir sağlık sorunudur. Aklınızla hissiyatınıza galip gelerek ve güçlü bir irade ortaya koyarak bu sigara alışkanlığınızdan vazgeçiniz. Dumansız, temiz, sağlıklı bir dünya için, mutluluk için bunu başarın.”

banner844
Yorumlar (0)
28
kapalı