banner851

banner614

SPOR YAPAN GEÇ GELEBİLECEK!

banner619

Edirne’de kamu çalışanları, Valiliğin obezite ile mücadele projesi kapsamında mesaiye 1 saat geç başlayabilecek. Projeyi uygulama koyan ise Düzceli Vali Dursun Ali Şahin….

banner846
Sağlık & Çevre 05.08.2015, 18:48
4154
SPOR YAPAN GEÇ GELEBİLECEK!
banner844
Düzceli Edirne Valisi Dursun Ali Şahin başkanlığında Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Halk Sağlığı Müdürlüğü arasında kentte obezitenin önüne geçmek için 'Reçetemiz Spor Projesi'nin protokolü imzalandı. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, proje kapsamında obezitenin önüne geçmek için kamu çalışanlarının mesai saatinde esneklik yapılabileceğini söyledi.
'Reçetemiz Spor Projesi' kapsamında Edirne’de 657’ye tabi memurların spor yapma şartıyla 1 saat geç mesaiye başlayabileceklerini belirten Vali Şahin, "Mesai saat 8.30’da başlıyor. Liste yapsınlar, saat 09.30’da mesaiye gelseler bile bizim için sorun değil" dedi.Projenin, değişik spor branşlarında obezite ile mücadele kapsamında gerçekleşeceğini kaydeden Vali Şahin, "Daha önce obezite kapsamında asansörle 3 kattan yukarısını çıkılmasını uygulamıştık. Şimdi obezite kapsamında 2’inci bir değerlendirme 'Reçetemiz Spor' kapsamında olacaktır" diye konuştu.  
Yorumlar (14)
vatandaş 6 yıl önce
memurlar gerçekten masa başında çalışıyorlar kimse laf etmesin gecen güm vergi dairesine gittim masa başında uyuyordu adam ne yapsın 65 yaşına gelmiş eeee para tatlı emekli olsa o parayı hiç biryerde alamaz onlar emekli olmazsa geriden gençler iş sah
muz cumhuriyetimi burası 6 yıl önce
bu ne cahilce bir uygulama abbasın kör kazı gibi yut yut yaşlısı hastası işi olanı işini yaptırmak için seni beklesin oh ne ala bir memleket.
Hizmet alimi 6 yıl önce
Ne güzel ama memurlar geç gelebilir,hizmet alımı nasılsa calişır,memurin işinize yapar kendi isinide çünkü o HIZMET ALİMI...!!!
hasan 6 yıl önce
Bende bir memurum memur olabilmek için 15 yıl okudum pek çok sınavdan geçtim o küçük yaşlarda ben ders çalıştım belki çocukluk yasayamadim ama sanki çok kolay iş yapıyormusuz gibi yazmışlar.
3481 6 yıl önce
Güzel bi uygulama diğer illerde örmek alır umarım.
memur 6 yıl önce
Ne çok memur düşmanı var, konunun özünü hiçbiri anlamamış, bende memurun isimi sonuna kadar yaparım, kimsenin hakkını yemem, mesaime uyarım, uymayanin kendi sorunu,özel sektörde calismasi bazılarının yinede işlerini 4 4 lük yaptıklarını göstermiyor.
xx 6 yıl önce
bir saat geç gelsin bir buçuk saat öğle molası yapsın akşam saat kala dosyaları topluyorum ayağına iş yapmasın canı sıkılınca çaya kahveye çıksın.. ohh devletin malı deniz.. acaba kaç tanesi aldığı parayı hakediyor.. diyanettekiler de dahil...
Düzceli vali 6 yıl önce
Düzceli vali diye haber görünce allahım yine nasıl abuk bir habere konu oldular demekten kendimi alamıyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
parçalı bulutlu