Koçyazı Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı üzerinde bulunan bir sitede bugün ortalık karıştı. Bir apartmandan yükselen bağrış sesleri üzerine tedirgin olan site sakinleri telefona sarılarak polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler hızla seslerin yükseldiği apartmana girdi.
 


Eşyaların nakliye kamyonuna taşındığı bir dairede iki kadının sözlü atışması ile karşılaşan polis ekipleri, ne olduğunu anlamaya çalıştı. İddiaya göre aldığı alkolün etkisiyle ayakta zor duran kadınlardan İpek O.'nun tartışmaya son vermemesi üzerine polis kadının koluna girerek hızla apartmandan dışarı çıkardı. Evde bulunan kadın ve eski eşi olduğu öğrenilen erkek de olay çıkartan İpek O. ile birlikte dışarı çıktı. Bölgeye sevk edilen sağlık ekipleri yaralı olmaması üzerine geri döndü.
 


Basın mensuplarını karşısında gören İpek O. kendisini görüntüleyen haber ekibimize hakaretler yağdırırken, polis ekipleri kadını sakinleştiremedi. Sürekli polise direnen kadın, güçlükle ekip otosuna bindirildi.
 


İddiaya göre; Düzce'den İstanbul'a taşınmak üzere bir nakliye firması ile anlaşan kadının yardımına eski eşi de geldi. Bunu öğrenen adamın sevgilisi İpek O. soluğu eşyaları kamyona yüklenen kadının evinde aldı. Sevgilisini eski eşinin dairesinde görünce sinir krizi geçiren ve bazı eşyalara zarar verdiği ileri sürülen İpek O. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

HABER: C. ÜSTÜNER