banner851

banner614

“1. GENEL KURULUMUZ 1 KASIM’DA”

banner619

Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Yıldız, düzenlediği basın toplantısında ekonomi üzerinden iktidarı hedef aldı. Yıldız, “Yolsuzluk yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönüşmüştür” dedi.

banner846
Siyaset 31.10.2020, 11:22 31.10.2020, 13:46
2575
banner844

İl Başkanı Vildan Yıldız,1 Kasım Pazar günü yapılacak olan partilerinin 1. Olağan Genel Kurulu ile ilgili şu bilgiyi verdi: ”İnsan onurunu korumak ve yüceltmeyi siyasetinin temeli yapan partimiz 1. olağan genel kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım Pazar günü geride bırakıyor. Hatırlayacaksınız parti kuramaz demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan Türkiye mozaiğini yansıtan kurucularımızla kurduk. Parti kursalar bile örgütlenemez, çalışacak üye bulamaz demişlerdi, ancak biz bugün 70 ilimizin il teşkilatını oluşturduk,243 ilçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin il kongresini gerçekleştirdik, dünyada ve ülkemizde seyreden salgının olumsuz etkileri ve alınan önlemlerin etkisine rağmen, her türlü tehdit ile dolaylı dolaysız baskılara rağmen, büyük kongre yapma koşullarını tamamlayarak1.olağan genel kongremizi 1 Kasım 2020 Pazar günü saat 10.00 da Ankara Anfa Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz. Anadolu’dan esen rüzgara baktığımızda teşkilatlanma çalışmalarında partimize katılan on binlerin çok kısa zamanda yüzbinlere ve inşallah çok yakın bir zamanda da milyonlara ulaşacağının haklı umudunu taşıyoruz.”

 “Milletin gözüne baka baka yalan söylüyorlar” 

“Yolsuzluk yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönüşmüştür. “ diyen İl Başkanı Yıldız,  sözlerini şu şekilde tamamladı:”3Y ile mücadele etmek için yola çıkanlar bu mücadeleyi unutup ülkenin başına dördüncü bir Y’Yİ de musallat etmişler, dördüncü Y ile milletin gözünün içine baka baka kolaylıkla yalan söyleyerek ekonomik verileri çarpıtarak, millet fakru zaruret içerisindeyken uçuyoruz yalanları ile milleti kandırmaya teşebbüs etmektedirler. Anadolu’yu karış karış dolaştığımızda aziz milletimiz derin ekonomik darlıktan yaygın işsizlikten, eş dost hısım akraba ayrımcılığından, ötekileştirici nefret dilinden ve yaygın korku ikliminden duydukları kızgınlığı, kırgınlığı açıkça dile getirmektedirler. Gördüğümüz odur ki; derin bir dip dalga oluşmaktadır. Hukuki sürecin gerektirdiği şartları yerine getirerek 1. Olağan Genel Kongresini yapmaya hak kazanan Gelecek Partisi bu zor zamanlarda milletimiz adına her türlü sorunu dile getirecek tüm meseleleri konuşacaktır. Oluşturulan korku duvarları yıkarak, ülkemizin içerisine girdiği kısır döngüye dur diyecek ve milletimizin hayallerinin yok edilmesine karşı duracağız. Milletimizin gerçek gündeminin yani işinin, aşının, onurunun takipçisi olacağız. Ülke sathında oluşmakta olduğunu gözlediğimiz derin dip dalganın lideri olarak, aziz milletimizi güvenli bir limana eriştiren amiral gemisi olacağız. Kimse ümitsiz olmasın. Kimse karamsarlığa kapılmasın. Partimiz ülkemizi temel hak ve özgürlüklerin korunduğu demokrat, adil, özgürlükçü müreffeh bir seviyeye taşıyacaktır. Gelecek senin, gelecek Türkiye’nin mesajını vereceğimiz kongremizin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm haklımıza güvenli, güçlü, adaletli bir gelecek vaat ediyoruz.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
oxxo31 7 ay önce
Abla ne diyon sen, hangi dünyada yaşıyosun?
CAN 7 ay önce
YAZIK BUNLARDA CHP NIN IZINDEN GIDERLER
Ali Kamil 7 ay önce
Depremle ilgili geçmiş olsun demek le başlamak yerine zamanlamasi kötü chp agziyla muhalafet yapmak siyasi acemilik olsa gerek.
Abbas 7 ay önce
Yönetici kadın sahne almazsa iyi olur.
vatandaş 7 ay önce
gelecek parti düzcede 15 oydan fazla alırmı acabaaaa
EmrE10 7 ay önce
Gelecek partisi ?Vildan yıldız ?Sen hep genel kurul yapsan ne olur ?
23°
açık