banner851

banner955

18 MART’TAKİ ZİYARET ÖNCESİ HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 18 Mart’ta düzenleyeceği Düzce programı öncesinde Düzce’ye gelerek 3 gün boyunca esnaf, iş dünyası ve STK temsilcileriyle bir araya gelen heyet, hazırladıkları raporu Kılıçdaroğlu’na sundu.

Siyaset 09.03.2022, 11:30 10.03.2022, 16:51
1145
18 MART’TAKİ ZİYARET ÖNCESİ HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 18 Mart’ta düzenleyeceği Düzce programı öncesinde hazırlıklar tamamlanıyor.

CHP Genel Merkezi’nden aralarında Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoglu, Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ve Giresun Milletvekili Necati Tığlı’nın da bulunduğu heyet, geçtiğimiz hafta kente gelerek 3 gün boyunca kurum ziyaretleri gerçekleştirmişti.

Hem merkezde hem de diğer 7 ilçede temaslarda bulunan CHP Heyeti, esnaf ve iş dünyası temsilcileri ile STK’larla bir araya gelerek yerel gündemi değerlendirdi.

Düzce raporu Kılıçdaroğlu’na sunuldu

Kentteki problemleri ve üzerinde durulması gereken konuları belirleyen heyet Düzce temaslarını raporlaştırdı. Hazırlanan rapor CHP Genel Merkezi’nde Düzce konulu toplantıda Kılıçdaroğlu’na sunulurken, kentteki izlenimleri hakkında da bir sunum gerçekleştirilerek bilgiler verildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, “Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun Düzce'ye gerçekleştireceği ziyaret öncesi yaptığımız çalışmalarla ilgili hazırladığımız raporu heyet olarak Milletvekili arkadaşlarımızla birlikte takdim ettik.” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (2)
Aa 7 ay önce
CHP'li heyetin fabrikaya gelip, biz konuşmayacağız demesi, sizi dinleyeceğiz deyip cümle biter bitmez vaktimiz yok gidiyoruz demesi... Akabinde bari az konuş denmesi ve hep başkanın konuşması... Değişikti.
Tatar ramazan 7 ay önce
Düzce neyi hak ediyor.
Cevapları alayım.
20
açık