banner851

banner955

20 YILLIK BAŞKAN'LA DEVAM

Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nde başkan değişmedi. Olağan genel kurul sonucunda 20 yıllık Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, bir dönem daha başkanlığı sürdürmeye hak kazandı.

Siyaset 25.02.2018, 16:07 26.02.2018, 12:55
1604
banner1032

Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurulu'nda tek aday olarak seçime giren mevcut Başkan Orhan Yılmaz, güven tazeledi.

Olağan genel kurul bugün kooperatif binasında gerçekleştirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan kongrede divan heyeti oluşturuldu. Divan heyeti başkanlığını Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan Ertan Taşlı'nın üstlendiği kongre konuşmalarla devam etti.

Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, yönetim olarak yürüttükleri faaliyet ve çalışmalar hakkında üyeleri bilgilendirdi. Kooperatif üyeleri de genel kurulda söz alarak, yaşadıkları sıkıntılar ile beklentilerini dile getirdi.

Konuşmaların ardından seçim işlemi için sandık başına gidildi. Seçim sonucunda kongrenin tek adayı mevcut Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz, bir dönem daha başkanlık koltuğunda oturmaya hak kazandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
KaraMizah 5 yıl önce
20 yıldır ne yapmış sanki 5 tane tir istedik ayni gun için Istanbul Düzce nakliye için 1 haftaya yaydilar nedeni eş dost akraba nemalansin diğerlerine kıytırık isler varsa gönderirler yazik 20 yil daha ye kurkum ye yapar artik
Vatandaş 5 yıl önce
Burdan sahte isimle atıp tutmak kolay.
aylin sal 5 yıl önce
Tebrikler eniste
18
parçalı bulutlu