banner851

banner614

“2019 YILI YOĞUN BİR YILDI”

banner619

MHP Düzce İl Teşkilatı, düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve MHP Düzce Kadın Kollarının katıldığı kahvaltıda, teşkilat üyeleri ile istişareler yapılarak 2019 yılını değerlendirdi.

banner846
Siyaset 29.12.2019, 13:09 29.12.2019, 14:06
840
banner844

MHP Düzce İl Teşkilatı, düzenlenen kahvaltı ile bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltıya  MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ve MHP Düzce Kadın Kolları üyelerinin katılım gösterdiği kahvaltıda istişareler yapıldı. Toplantıda konuşan Milletvekili Ümit Yılmaz, 2019 yılında neleri eksik, neleri doğru yaptıklarını değerlendirdiklerini ifade etti.
 
 


“Bu arada geçen yılın değerlendirilmesini yaptık”
Kahvaltıda geçen yılın değerlendirilmesini yaptıklarını belirten Milletvekili Yılmaz şunları söyledi: “Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı ve Kadın Kolları olmak üzere bir araya geldik. Teşkilatımızla sürekli görüşmelerimiz ve istişarelerimiz devam ediyor. Bu arada geçen yılın değerlendirilmesini yapacağız. Neleri eksik yaptık, neleri doğru yaptık gibi. Eksiklerimizi giderebilmek için arkadaşlarla bir araya geldik. Sürekli olarak arkadaşlar sahadaki çalışılmalarına devam ediyor. Katılan ve gelen herkese çok teşekkür ediyorum.” 
 
“2019 yılı gerçekten çok yoğun bir program vardı”
2019 yılının değerlendirmesini yapan Ümit Yılmaz şöyle konuştu: “2019 yılı gerçekten çok yoğun bir program vardı. Yoğun bir çalışma dönemi oldu. Özellikle ilk yarısı çok yoğundu Cumayeri’nde Akçakoca’da gerçekleşen sel felaketi için elimizden geleni yaptık o süreçte bizi çok yordu. 2019 yılı ekonomik sıkıntılardan dolayı biraz zor geçti. 2020 yılında ülke olarak 2. yarısında düzeleceğini düşünüyoruz. Yerli otomobil tanıtımı yapıldı. Ülkemiz için 2020 yıl daha faydalı olacağı ve geçeceğine inanıyorum.”
 
“2019 yılının kısa bir değerlendirme yapacağız”
Güncel konuları değerlendireceklerini belirten İl Başkanı Caboğlu şunları kaydetti: “Pazar günü sabah kahvaltısında bir araya geldik. 2019 yılının kısa bir değerlendirme yapacağız. Sayın vekilimizin de meclisteki yoğun temposundan sonra bir araya gelerek istişare yapacağız. Öncesinde il ve akabinde ilçe belde istişarelerini gerçekleştireceğiz. İl yönetim kurulu olarak kısa bir değerlendirme yapacağız. Güncel konularla ilgili değerlendirme yapacağız.”
 

Yorumlar (12)
Mesut SERTOĞLU 1 yıl önce
Ve bugun,teskilatın düzenini karıştırmak isteyen kaos düzeninin mimarları,hesap edemedikleri bir gercekle yuzlesmeye basladı.teşkilatın askerleri yeni bir düzen icin geri dönüyorlardı.
Düzceli 1 yıl önce
Mevcut Teşkilat sahada oynadı 1 vekil 5 belediye aldı. Kuyruk acının sebebi bunlardan olsa gerek.
TÜRKEŞ 1 yıl önce
Parti içi karışık diye yorum yazan arkadaşlar;Yıllarca bu teşkilat küçük olsun benim olsun anlayışı ile hareket edip,bu partiye Düzce teşkilatı olarak hiç birşey veremediniz.Hep kavga ve ayrıştırıcı oldunuz.1 vekil,5 belediye alındı.Bunu hazmedemiyorsunuz.Sizler küçük olsun benim olsun derdindesiniz.
ÜLKÜCÜ 1 yıl önce
Kötü yorum yazan sözde MHP’li arkadaşlar;sizden ülkücü değil anca türkücü olur.
Yaşar Taşhan 1 yıl önce
Benim lafım tüm yorum yapanlara.Şimdeyekadar nerdeydiniz kardeşim. Daha önceden İl başbakanlığına Aday bile bulamıyorduk Ne olduda Aday olanlar çoğaldı. Tabiya Mevcut teskilat nasıl olsa 1 vekil 5 Belediye aldığı için talpler çoğaldı
Can 1 yıl önce
Zaten ilk kongrede bunlarin hic biri olmucak.partide kongreye kadar oynasinlar..
Zalım Geceler 1 yıl önce
Oynasınlar dediğin İl Teşkilatı 1 vekil 5Belediye aldı. Zorundamı karalama Yapıyorsun.Kongreyi beklemene gerek yok git kumda oyna
partiden 1 yıl önce
il seçimi yakındır son pozlar bunlar.
Vatandaş 1 yıl önce
Ne mhpe si öyle bir partimi kaldıki? sarayın soytarıları
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık