banner851

banner955

2023 SEÇİMLERİ ÖNCESİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti, merkeze bağlı köyleri gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

Siyaset 20.08.2022, 10:17 20.08.2022, 13:40
527

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyet bugün merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen köy programına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Boğaziçi Belde Başkanı Korhan Kara, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert ve Musa Küçük katıldı.

Düzenlenen merkeze bağlı köy programlarında AK Parti heyeti, Aynalı, Yeni Aynalı, Kaymakçı, Kadıoğlu, Aybaşı, Düverdüzü, Erdemli ve Kurtsuyu köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 Kurtsuyu Köyü’nde açıklama yapan İl Başkanı Mustafa Keskin, “ Bugün merkez bağlı Kurtusuyu köyündeyiz. Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla köylerimizi gezmeye devam ediyoruz. Burada Düzce’mizin en güzel köylerinden birsi olan Kurtsuyu köyünde insanlarınızla beraber olduk. Muhtarımız yanımızda, İl Genel Meclis Başkanımız, Belde Başkanımız burada. Tüm teşkilatımızla beraber son durak olarak Kurtsuyu Köyü’ndeyiz. Milletimizle dertleşmeye onlara Cumhurbaşkanımızı, davamızı anlatmaya hep birlikte gayret ediyouz. Allah herkese sağlık, sıhat versin. Başta muhtarlarımız olmak üzere bizi misafir eden tüm köy halkına, gönüllerini açan insanlarımıza herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun” şeklinde konuştu.

Yorumlar (3)
Kime ne 1 ay önce
Hiçbir siyasetçi kapıma gelmesin.insanlar bu kadar zor durumdayken o seçim ödeneğini alıp oraya buraya saçma sapan afişler asacaklarsa bilin ki bunların vatandaşı falan düşündüğü yok..
Madur 1 ay önce
Bunlar millete bu pahalılığın nasıl anlatacaklar milleten daha iyimi buliyolar ?
uzaktan 1 ay önce
bunlar köylere gittiklerinde ne diyolar ki. ne anlatıyolar acaba. ekonomi bitti pazar fiyatlardan yanıyo işsizlik had safhada döviz mazot uçmuş bunlar neden bahsediyolar acaba. kimse bunlara bişey demiyor mu?
12
açık