banner851

banner955

“2023’TE TÜRKİYE’Yİ DEMOKRASİYLE TAÇLANDIRALIM”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu birtakım ziyaretlerde bulunmak üzere Bolu'ya geldi. Marş ve müziklerle karşılanan Kılıçdaroğlu, “100'üncü yılında Türkiye Cumhuriyeti'ni demokrasiyle taçlandıralım” diye konuştu.

Siyaset 11.02.2021, 14:20 11.02.2021, 14:05
659
“2023’TE TÜRKİYE’Yİ DEMOKRASİYLE TAÇLANDIRALIM”
banner1032

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu esnaf ziyareti gerçekleştirmek ve kanaat önderleriyle buluşmak üzere Bolu'ya geldi. Programı kapsamında Bolu Belediyesi’ni ziyaret eden Kılıçdaroğlu, belediye binası önünde partililer tarafından çiçeklerle karşılandı.

Kılıçdaroğlu, belediye bandosunun çaldığı marş ve müzikler eşliğinde belediye binasına girdi. Bu sırada bir partili yazdığı şiiri okudu.

Daha sonra Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın makamına geçen Kılıçdaroğlu, basına kapalı görüşme gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu, ardından Bolu Şehit Aileleri ve Gaziler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti. Yukarı Taşhan'da bulunan Eskici Baba Türbesi’ni de ziyaret eden Kılıçdaroğlu, tarihi Yıldırım Bayezit Camisi önünde bulunan güvercinlere yem verdi.

“DİLEĞİM 2023’TE DEMOKRASİ”

Bu sırada bir basın mensubunun "Dilek tuttunuz mu?" sorusuna, "Dileğim; cumhuriyeti kuranların bize bıraktıkları güzel bir Türkiye var ve biz 100'üncü yılında Türkiye Cumhuriyeti'ni demokrasiyle taçlandıralım. En büyük dileğimiz bu. Bu dilekle yem attık." karşılığını verdi. Kılıçdaroğlu, programı kapsamında Yukarı Çarşı'da da esnafla bir araya geldi. Kılıçdaroğlu saat 14.00’da da belediyenin kültür merkezinde kanaat önderleriyle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

(AA)

banner844
Yorumlar (0)
15
parçalı bulutlu