banner851

banner614

3 İLİN TEŞKİLATI DÜZCE’DE BULUŞTU

İYİ Parti Düzce Teşkilatı üyelerine, Sakarya ve Bolu teşkilatlarının da katıldığı programda Genel Başkan Yardımcısı ve Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın ve Yardımcıları tarafından Gençlik Merkezi’nde Siyaset Akademisi Teşkilat Eğitimi verdi. İl Başkanı Yunus Özay Er, “Gösterilen teveccüh daha donanımlı olmamızı kaçınılmaz kılıyor.” dedi.

Siyaset 15.01.2022, 17:40
1311
3 İLİN TEŞKİLATI DÜZCE’DE BULUŞTU

Her geçen gün üye sayısını arttıran İYİ Parti, teşkilat içi eğitimlere de önem veriyor. İYİ Parti Düzce teşkilatı düzenlediği siyaset akademisinde, parti üyelerine siyaset eğitimi verdi.

Düzce Bolu ve Sakarya’dan partililerin katıldığı eğitim için Genel Merkez’den Siyaset Akademisi başkan ve yardımcıları Düzce’ye geldi.

Sakarya ve Bolu teşkilatları da katıldı

Genel Başkan Yardımcısı ve Siyaset Akademisi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akalın, Siyaset Akademisi Başkan Yardımcısı Ece Özen Akan, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Ahmet Örnekbaş, İYİ Parti Düzce, Sakarya ve Bolu teşkilat üyeleri, İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyeleri’nin katıldığı siyaset akademisi eğitimini Siyaset Akademisi eğitmeni Dr. Hasan Sami Özvarinli verdi.

Er: Gösterilen teveccüh daha donanımlı olmamızı kaçınılmaz kılıyor

Siyaset eğitim toplantısının başında konuşan İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “İyi Parti günden günü büyüyor ve ailemiz genişliyor. Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce’mizde de partimize teveccüh oldukça fazla. Bu da bizlerin daha donanımlı olmasını kaçınılmaz kılıyor. Bu nedenle siyaset akademisi teşkilat eğitimini Düzce’de yapmayı uygun bulduk. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Siyaset Akademisi,  Dr. Hasan Sami Özvarinli’nin verdiği eğitimle devam etti.

Yorumlar (3)
Tatar ramazan 1 hafta önce
Üç il teşkilatı bir araya geldi de bir salonu dolduramadı. YAZIK. NE HALDESİNİZ
Demoklesin kılıcı. 1 hafta önce
Yerel gazeteciliği konuşacaksak, en çok okunduğu iddiasında olduğunuz gazetenin Yorum sayfasını, formatını düzeltin.. Muhalif yorumları yayınlamadığınız gibi, daha yazarken sayfa düşüyor.. Bolu gündeme yazdığım yorum onuncu dakika sistemde..
Akçakocalı 1 hafta önce
Önce terör destekçinizle aranıza mesafe koyun ve küfürbaz milletvekilinizi partinizle ilişiğimizi kesin. Yoksa size oy yok.
0
kapalı