banner851

banner955

“3600 EK GÖSTERGE BİR AN ÖNCE ÇIKMALI”

Alperen Ocakları Düzce İl Başkanı Onur Çetin, devletin görev başındaki tüm sağlık personeli için tüm imkanlarını sonuna kadar kullanması gerektiğini belirterek, sağlıkçıların maaşlarını doğrudan etkileyecek olan 3600 ek göstergenin de bir an önce hayata geçirilmesi çağrısı yaptı.

Siyaset 08.09.2020, 13:15 08.09.2020, 12:44
1859
“3600 EK GÖSTERGE BİR AN ÖNCE ÇIKMALI”

Alperen Ocakları Düzce İl Başkanı Onur Çetin, koronavirüs salgınına yakalanan hastaları iyileştirmek için canla başla çalışan sağlık personeline yaptığı açıklama ile teşekkür etti.

Pandemiyle en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına tüm imkanlarıyla destek olmaya hazır olduklarını vurgulayan Çetin yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“11 Mart’tan bu yana Covid-19 salgını karşısında büyük bir azim ve gayretle çalışan kahraman sağlık personelimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Pandemi süresince hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve görevli sağlık personellerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Devletimizin görev yapmakta olan tüm sağlık personellerimize psikolojik ve maddi tüm imkanlarını sonuna kadar kullanmalıdır.

Pandemi süresinde hayatını kaybeden sağlık personellerimizin aileleri de bu süreç de unutulmamalı, mağdur edilmemelidir. 3600 ek göstergede bir an önce hayata geçirilmeli ve tüm sağlık personelimize kadro açılmalıdır. Hastanelerimizde görev yapan temizlik görevlileri, şoförler ve idari personellerin de hakları göz ardı edilmemeli ek ödemeleri bir an önce yapılmalıdır. Alperen Ocakları Düzce İl Başkanlığı olarak sağlık personelimize destek olmaya tüm imkanlarımızla hazırız.”

Haber: C. Üstüner

Yorumlar (24)
Coşkun 2 yıl önce
Bu memlekette öğretmen,polis,sağlıkçı imamlardan başka insan yok zaten,24 saat elektrik kesilmesin diye karda kışta çalışan sektör çalışanları ne yapsın sağlık bakanı doktordan ataniyor milli eğitime öğretmenden atanıyor enerji bakanı personelini düşünecek vakti yok petrol aramaktan; elektrikler kesilirse hayatın durması, çeşmeden su akmaz,fırından ekmek çıkmaz,telefonların susar,banka işlemin durur, alternatifler devreye girer ama oda sürekli olamaz bu sektörde çalışanlar unutulmamalı,çok affedersiniz ama camide ezan okunuyor imam yok.böyle ayrımcılık olmamalı bence
~BŐŘŤÊÇÎÑÊ~ 2 yıl önce
Sayın BAŞKANIM.. Davamız İLÂ'İ KELİMETULLAH NİZÂM'I ÂLEM içindir, KURAN'I KERİM yolunda nizamı sağlamaktır. HÂK yol için mücadele etmektir ve hizmet etmektir.. herkes işine geldiği gibi hareket eder.. bizi istemeyen ve sevmeyenler, bâtılı savunup özenenlerdir. Bizki ÂHİRET için azığımızı hazırlar, dünya meşakatlerini düşünmeyenleriz.. h.z MUHAMMED s.a.v'in h.z ÖMER'e söylediği kelâm gibi.. bırakalım dünya onların olsun, bize ÂHİRET yetmezmi .??

Yaptıkları tek şey, hakaret ve ehli küfürdür.. bizim yolumuz dikenli ve meşaketlidir.. ayağını ve canını seven zaten gelemez..
Deniz BEKŞEN 2 yıl önce
Küçüğüne büyüğüne her zaman saygılı olan her zaman şerefi namusu için bu yola baş koyan vatan icin herzaman canini ortaya karakterli dürüst her zaman sozunde durmaya calisan ve gorevini eksiksiz yerine getirmeye calisan degerli arkadaşımız Başkanımız Sn. Onur Çetin yolun her zaman yolun açık olsun.
Mücadeleye devam . Düzce gençleri hep arkanda seninle herzaman gurur duyuyoruz. Yılmak yok kim ne derse desin...
Tolga 2 yıl önce
Ocaklar hakkında bilginiz bulunmadan yorum yaparak cehaletinizi göstermeyin lütfen.Bu süreçte çalışan herkes için konuşulmalı sadece sağlık çalışanlarına bulaşma riski yok bu salgının...
Emekli 2 yıl önce
Çok eksik var
Polis imam ve öğretmen lerden var.
Tayyib böyle söz vermişti.

Tabi tutarsa
Mertcan Çelik 2 yıl önce
Onur Başkan sözünün eridir aksini iddia edeni Ocağımıza bekleriz vesselam.
YF 2 yıl önce
HER DAİM ARKANIZDAYIZ ONUR BAŞKAN
E. P ALP 2 yıl önce
Helal olsun başkan destekliyoruz
Boş boş konuşup yorum yapan arkadaşlar var onları takma boş insan onlar takmaya değmez
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık