banner851

banner614

50 İLDE MİTİNG YAPACAK

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Cumhurbaşkanı Adayı olan Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında 50 ilde miting yapacak. İnce’nin 22 Mayıs Salı günü Düzce ve Bolu’da da miting yapacağı öğrenildi.

banner846
Siyaset 12.05.2018, 15:53 12.05.2018, 18:18
3987
banner844

Partilerde seçim çalışmaları devam ederken partilerin cumhurbaşkanı adayları da miting çalışmalarına başlamıştı. Cumhuriyetçi Halk Partisi’nde de cumhurbaşkanı adayı kim olacak konusunda uzun süre tartışmalar yaşanırken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adaylarının Muharrem İnce olduğunu söylemişti.

Muharrem İnce’nin aday olmasının ardından seçim çalışmalarına da başlayan parti de İnce, mitinglerine ilk olarak Yalova’da başlamıştı. İnce’nin seçim çalışmaları kapsamında 50 ilde miting yapacağı açıklanırken miting çalışmaları kapsamında Düzce ve Bolu da yer alıyor.

Parti yetkililerinden aldığımız bilgiye göre CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, 22 Mayıs Salı günü hem Düzce hem de Bolu’da miting yapacak. İnce’nin mitingi Anıt Park Meydanı’nda yapması bekleniyor.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (46)
Duzceli 81 3 yıl önce
16 yıldır veriyoruz da ne değişti birde buna vermeli ve güzel adam
Pusula 3 yıl önce
Seçici rumuzlu sen uzaydanmı geldin dini siyasete alet edenleri bizde gördük de yanlış kişiye sitem ediyon bide pkk yla açılım saçılim dolmabahçe rezaleti bu millet herşeyin farkında uzaylılar yorum yapmasın
xyz 3 yıl önce
GELDİĞİ GİBİ GİDER :))
İyi Olur 3 yıl önce
Artık öze dönme zamanı geldi. Birilerine fazla yüz verince iş çığrından çıkıyor. Düzceli olarak seni seviyoruz Muharrem abi. Yenilik şart
Sevici 3 yıl önce
Tek tek gelmeyin topunuz gelin
Secici 3 yıl önce
Denizli mitinginizi dinledim konuşmanız çok kırıcı her mitingde dini konuşup durmasınız daha güzel olacak nedeni dini siyasete alet etmeniz
OSMANLI TORUNU 3 yıl önce
Üslup bitmiş, saygı bitmiş, Siyasetçilere ve biz Millete YAKIŞMIYOR. AKBABALAR BEKLİYOR saldırmak için; Birlik olma zamanı, silkelenmek gerek, birlik olmak gerek. Kişisel Menfaatleri Bırakın. Yoksa komşu ülkelerden beter yaparlar bizi. Saygılarımla.
Düzceli vatandaş 3 yıl önce
Selahattin demirtaşı ziyaret ederek bütün değerini yitirdin gözümde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
hafif yağmur