banner851

banner614

ABANT GÖLÜ'NDE SABAH YÜRÜYÜŞÜ YAPTI

CHP Düzce’de il kongresi nedeniyle heyecan dolu dakikalar yaşandığı sırada, gelişmeleri komşu il Bolu’dan takip eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, milletvekilleri ve bazı partililerle Abant Gölü çevresinde sabah yürüyüşü yaptı.

banner619
Siyaset 03.10.2021, 15:10 03.10.2021, 15:08
1062
ABANT GÖLÜ'NDE SABAH YÜRÜYÜŞÜ YAPTI

CHP’nin Olağanüstü İl Kongresi nedeniyle meraklı bekleyişin yaşandığı Düzce’de Semih Cemşit ile Saim Aksöz için delegeler sandık başına gidiyor.

Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi'nde yapılan kongrenin başladığı anlarda ise partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grubu Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı için Abant'ta bulunan Kılıçdaroğlu, kahvaltı öncesinde Abant Gölü'ndeki 7 kilometrelik yürüyüş parkurunda partililerle yürüyüş gerçekleştirdi.

Yürüyüş sırasında bazı vatandaşlarla sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektiren Kılıçdaroğlu, fotoğraf makinesiyle doğanın ve tatilcilerin fotoğrafını çekti.

Kılıçdaroğlu, Abant Gölü'nde balık tutan bir vatandaşı da selamlayarak "rast gele" dileklerini iletti.

Yürüyüş esnasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıçdaroğlu, Abant'ın doğa harikası olduğunu belirterek, "Arkadaşlarla beraber geziyoruz, yürüyoruz. Doğa oldukça güzel, göl güzel. İnsanlar sabah yürüyüşü yapıyorlar. Biz de yapıyoruz." dedi.

Kılıçdaroğlu, dün milletvekilleri ve ailelerle verimli bir toplantı yaptıklarını dile getirerek, "Ülke, birikim, deneyim olarak arkadaşlar bu toplantılarda görüşlerini ifade ediyorlar. Dolayısıyla bu çerçevede hem sorunların masaya yatırılması açısından hem daha sağlıklı çözümler üretilmesi açısından önemli bir toplantı." diye konuştu. (ÖNCÜ HABER/AA)

Yorumlar (6)
düzceli 2 hafta önce
Dürüst vicdanlı ahlaklı ve vatanını seven lider.yolunuz açık olsun
Sn kılıçdar 2 hafta önce
Az ilerde 30 km yanınızda chp kongre heyecanı yaşıyor genel başkanları olarak abant golunu turluyorsunuz gitsene kongreye hasbial et teşkilatınla buluş abanttan ğoz vereceğine düzceden poz ver teşkilatını önensemeyen başkan ülkeyi önemser mi?
Cihan 2 hafta önce
Ya adam kifayetsiz,yenilmişte yenilmiş.Hala neyin kafasını yaşıyor bunlar? Adam Kİ-FA-YET-SİZ
vatandaş 2 hafta önce
YA GİTTİNİZ ADAMIN YOLLARINA HAYVAN GÜBRESİ DÖKTÜNÜZ ONDAN SORA BOLUDAN TAKIĞ EDIYOR CHP Yİ :D
Hakan 2 hafta önce
Eyvah..abanta bundan sonra kar.yagmur yagmaz gibi..bunlarin bastiklari toprak kuruyor..kaldiklari otelde yakinda iflas eder
DÜZCELİ 2 hafta önce
HEYECAN OLSA NE OLACAK CHP YİNE CHP 30 DIR HALA BEKLİYORLAR.