banner851

banner614

‘ACİL’ KODUYLA ANKARA’YA ÇAĞRILDI

banner619

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Genel Merkezi tarafından acil olarak Ankara’ya çağrıldı. AK Parti’nin son günlerde belediyelere yönelik attığı adımların hemen akabinde dün Ankara’ya giden Başkan Keleş’in konuyla ilgili geniş kapsamlı açıklamayı gelecek hafta başı yapacağı öğrenildi.

banner846
Siyaset 28.09.2017, 17:43 29.09.2017, 09:34
16269
banner844

2019 seçimlerinde mutlak zafer hedefleyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyelere yönelik attığı adımlar son günlerde hız kazandı. 16 Nisan Referandumu’nun ardından yeniden AK Parti'nin dümenine geçen Erdoğan’ın son aylarda belediye ve teşkilatlara yaptırım uygulanacağına yönelik sözleri icraata dökülmeye başlandı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifasıyla bir anda dikkatlerin üzerinde toplandığı AK Partili belediyelerde hareketlilik sürüyor.

AK Parti Genel Merkezi’nin belediyelere yönelik attığı sürpriz ve çarpıcı adımlar kapsamında Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in de bazı büyük il belediye başkanlarıyla birlikte ‘Acil’ koduyla Ankara’ya çağrıldığı öğrenildi. Genel merkezin talebi doğrultusunda dün Ankara’ya giden Başkan Keleş’in bugün orada olduğu belirtildi.

Kamuoyunda merak uyandıran gelişmeler üzerine Başkan Keleş’in Ankara’ya çağrılma sebebiyle ilgili geniş kapsamlı açıklamayı gelecek hafta başında yapacağı öğrenildi.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (78)
Ufuk 4 yıl önce
Keleş gitti gözünaydın Düzce açıklama yatın (p.tesi) yapılacak kesin istifa
Audi mi passat mi? 4 yıl önce
Basin toplantisinda sorun ankaraya audi ile mi gitmis passat ile mi?
Yetmez 4 yıl önce
Keleş, meclisi, belediye başkan yardımcıları ,işe soktuğu tüm yandaşları, akrabaları tümü görevden alınmalı ve yargılanmalı. Meclis'i de kökünden görevden alınmalı. Bu belediye meclisi de tasfiye edilmeli. Acımadan.
Yuri 4 yıl önce
Hayırlı istifa haberlerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz...
mustafa 4 yıl önce
Rabianın parmaklarını da yanında götürsün
No 14 4 yıl önce
Hiçbişe olmaz. göreve devam eder. millette aynı oyu verir.
Selçuk 4 yıl önce
Ankarada araya bir sürü adam sokmaya çalışıyordur. Görevde kalmak için gösterdiği çabayı, Düzceye hizmet için göstermedi Keleş.
Hiii 4 yıl önce
Gulen adam guldurdun bizi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın