banner851

banner614

ADAY ADAYLIĞI BİTTİ SIRA TEMAYÜLDE

AK Parti’de milletvekilliği aday adaylığı süreci dün akşam itibariyle sona erdi. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin de basın toplantısı yaparak partide bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmaları anlattı.

banner619
Siyaset 03.05.2018, 12:51 03.05.2018, 18:16
1351

Dün akşam itibariyle milletvekili aday adaylığı süreci sona eren ve toplamda 51 kişinin Düzce’ye hizmet için milletvekili aday adayı olduğu AK Parti’de İl Başkanı Hikmet Keskin, bundan sonraki süreçte yapılacak çalışmaları anlatmak için parti binasında basın toplantısı düzenledi.

“43 il başkanlığı, 8 genel merkez”
Başvuruda bulunan milletvekili aday adaylarıyla ilgili bilgiler veren Keskin, “Allah seçimlere hayırlı, huzurlu, belasız bir şekilde girmeyi hepimize nasip etsin. AK Parti olarak toplam 51 milletvekilliği için aday adaylığı başvurusu aldık. Bunlardan 43 tanesi il başkanlığımıza, 8 tanesi ise genel merkeze başvurarak aday adayı oldular. Başvuru yapan herkese adaylık konusunda başarılar diliyorum. Başvuru yapanlardan 10’u bayan, 3’ü genç, 2’si de engelli olmak üzere toplam sayımız 51 oldu. Cumartesi günü saat 10.00 ile 16.00 saatleri arasında temayül yoklaması yapılacak. Yoklamadan sonra kamu araştırması ve genel değerlendirmeler olacak” şeklinde konuştu.

“Seyyar sandık için başvurular 2 – 12 Mayıs”
Bu yıl gündeme gelen ve vatandaşların hasta yatağında oy kullanabilmesi için başlatılan seyyar sandık uygulamasına da değinen Keskin , “Bu yıl seçimlerde seyyar sandık uygulaması da yapılacak. Bu uygulama kapsamında başvurular muhtarlıklara 2-12 Mayıs tarihleri arasında yapılabilecek. Buradaki amacımız hasta yataığında olup da oy kullanmak isteyen vatandaşlarımıza oy hizmeti sunabilmektir. Bu arada ülke genelinde bakanlarımız da milletvekilliği için aday adayı olmuşlardır. Bu tamamen genel merkezin iradesinde olan bir uygulamadır. Bunu da belirtmek isterim” ifadelerini kullandı.

Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (23)
Lafa gerek yok 3 yıl önce
Reis ne derse o olur?
aydınpınar caddesi 3 yıl önce
bu seçimde malesef en başarısız başkan olarak anılacaksın sayın keskin..yanındaki kurnazlar senide yaktı kendinide..mhp den 1 vekil geliyor onun adınıda siz cok iyi biliyorsunuz...
Akp'li 3 yıl önce
Ak partıden kimseye oy yok yeter artık ama reısın yanındayım
nsm 3 yıl önce
temayülde oy verecekleri yine oy vermisler gibi gösteriyorlar. akp merkezinin kimin aday olacagini belirlememis gibi yapma beyefendi. merkez ne zaman takti gecen temayül yoklamalrinda oy verenleri?
Yuri 3 yıl önce
Faruk Özlü yü ayır, geri kalan 50 adayı at çöpe...
Düzceli esnaf 3 yıl önce
Ben Akp liyim Düzce de rantçılık olduğu için oy vermicem Akp ye yönetimde iş yok
Sevsinler.. 3 yıl önce
Sevsinler sizin temayüllerinizi. Çok gördük o tiyatroyu biz.
Yığılcada oylar sana 3 yıl önce
Temayülde çıkan aday olsaydı 2004te Ömer Küçük ak parti belediye başkanıydı. Keleş diye biri başımıza musallat olmayacaktı. Reise oy vereceğim ama vekil çıkmasını istediğim yegane kişi ömer abi. Sonuna kadar madden manen bu seçim arkandayız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın