banner851

banner955

“ADAY BİLE ÇIKARTMAKTAN YOKSUNLAR”

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun hedefinde, 6’lı masa vardı. Caboğlu, "Aday bile çıkartmaktan yoksun olanlar, Cumhur İttifakı’nın yaptıklarını eleştiriyor" dedi.

Siyaset 27.09.2022, 17:00
1096
“ADAY BİLE ÇIKARTMAKTAN YOKSUNLAR”

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, CHP, İYİ Parti, DP, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi’nden oluşan 6'lı masaya çok sert eleştirilerde bulundu.

Caboğlu yaptığı açıklamada, “Aday bile çıkartmaktan yoksun olanlar, Cumhur İttifakı’nın yaptıklarını eleştiriyor. Türk milleti pek çok şeyi yapmakta muktedirdir. Bakın, 'Kızıl Elma' insansız savaş uçağımızın çalışmaları devam ediyor ve önümüzdeki birkaç yıl içerisinde üretimi ve ardından seri üretimi tamamlanarak göklerde olacak. Artık dünyada savaş konseptleri değişiyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün '10. Yıl Nutku'nu okuyalım bir de bunları düşünelim. Yüz yılda anca buralara gelebildik. 70 yılımızı maalesef darbelerle, koalisyonlarla, geçici hükümetlerle kaybetmeseydik daha önce yapabilirdik” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (17)
Kabalak 2 ay önce
ilin sorunlarını çöz önce. Yeşilboğazın sorununu çöz. Ulaşım sorununu çöz...
celil 2 ay önce
6 lı masa aday çıkarmkatan aciz. koca milliyetçi hareket partisi akp nin kapı kulu olmaktan rahatsız değil. çuvaldızı kendinize bi batırın.
TABİİİ Kİ... 2 ay önce
EN AZINDAN ÖNCEDEN ELEŞTİRİP HAKARET ETTİKLERİ İNSANLARA ŞAKŞAKÇILIK YAPMIYORLAR...
memur 2 ay önce
hahaaa sizin aday kim..Bahçelimi...
08YAVUZ81 2 ay önce
Utanma yok masa bilmem ne sen dolardan konuş dolar 18,50 görmüş birde konuşuyorsun zavallısınız bu millet siz ve sizin gibileri sandıkta dersini verecek konuşmaya devam edin
Ömer 2 ay önce
Önce siz MHP den Bir aday çıkarında.Sonra konuşun. MHP diye bir parti bırakmadınız.
TOMRİS HAN 2 ay önce
senin olmayan partinizin vizyonunuz yok misyonunuz yok.Akepe otur derse oturuyosun kalk derse kalkıyosun.Senin partinin esamesi okunmuyor artık..Ne komiksin yaaaaa..
halk 2 ay önce
sen öyle san.Baston oldunuz akepenn arka bahcesi oldunuz çamur atacak yer arıyorsunuz..MHP diye parti kaldımı..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın