banner851

banner614

ADAY TANITIMI YAPILDI

banner619

Vatan Partisi Düzce’de 1 Kasım seçimlerinde aynı milletvekili adayları ile seçim yarışında olacak. Aday tanıtım toplantısı düzenleyen Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez ile milletvekili adayları Vatan Partisi’nin mutlaka mecliste olması gerektiğini söyledi.

banner846
Siyaset 29.09.2015, 14:07
2130
ADAY TANITIMI YAPILDI
banner844
Vatan Partisi, 7 Haziran’da ön seçimle belirlediği milletvekili adayları Doktor Mehmet Kaçar, Yönetici Serap Naz Başar ve Emekli Bankacı Ruhsar Uysal birlikte 1 Kasım genel seçimlerine girecek. Parti İl binasında aday tanıtım toplantısı düzenleyen İl Başkanı Fethi Sönmez, adaylarını 1. Numara olarak tarif etti.

Sönmez, “adaylarımız 1 numara üstüne aday tanımıyorum. En seçkin adaylar bizde” diye konuştu. Vatan Partisi olarak iki çözüm önerisi sunduklarını ifade eden Sönmez, onları da şöyle anlattı:

“birincisi üreten Türkiye… Yerli üretimi destekleyerek Türkiye’de yoksulluk ve gelir uçurumunu kaldırmak. İkincisi ise birleşen Türkiye. Terörün arkasında Amerika var. Türkiye Suriye Irak ve İran’la işbirliği yaparak terörün kökünü kazıyacak.”

Vatan Partisi 1. Sıra Milletvekili adayı Mehmet Kaçar, Türkiye’nin mevcut iktidarla yol kat edemeyeceğini söyledi ve 1. Hedeflerinin Ak Parti’yi iktidardan indirmek olduğunu dile getirdi.2.sıra Milletvekili Adayı Serap Naz Başar ise vatan partisine verilecek oyların boşa gideceği düşüncesinin yanlış olduğunu vurguladı ve Vatan Partisi’ni mecliste olması gerektiğini söyledi.3. sıra Milletvekili adayı Ruhsar Uysal, vatanın bütünlüğünün önemine vurgu yaparak herkesi  vatan partisinde birleşmeye davet etti.
Yorumlar (5)
Tahsin 6 yıl önce
Doğrular sayı ile ifade edilseydi,koyunlar iktidar olurdu.Çünkü koyunlar insanlardan fazla.
vatandaş 6 yıl önce
780 oy almışlar 7 haziran seçimlerinde bunlar kesin meclise girerler.))))))))
hale 6 yıl önce
Vatan Patan partisi denince,bir urperme geliyor. Bazilarina,neymis,mecliste ne isleri var,gibi soylemler.TAbi yâ ne guzel tezgah kurdunuz yillarca,bozulacak diye korkuyorsunuz,Vatan Partisi ne camur at izi kalsin,Halk gercegi goruyor.bagirmak nafile.
motorcu 6 yıl önce
mecliste bi siz eksiktiniz ayak bağı olmaya
Kral 6 yıl önce
Neeee meclistemi olmalı hahahahaaha hiç gülesim yoktu siz olsanız olsanız anca kendi aile meclisinde olursunuz Yüce TBMM sizin neyinize be arkadaş hala bıkmadınızmı boş konuşmaktan
22°
parçalı az bulutlu