banner851

banner614

Adaylar çalışmalarına hız verdi.

MHP'de il kongresi için geri sayım başladı. 27 Eylül 2009 Pazar günü yapılacak olan kongreye sayılı günler kala adaylar belli oldu.

banner619
Siyaset 12.09.2009, 19:40
121
Adaylar çalışmalarına hız verdi.

İl başkanlığına tekrar aday olan Kenan Ilgaz'ın rakibi Abdullah Danışmaz, adaylığını resmen koydu ve merkezin de desteğini alarak çalışmalarına hız verdi. Resmi olarak adaylığını açıklayan Danışmaz, yönetim listesini şekillendirdiğini ifade etti. Danışmaz'ın listesine daha önce eklediği Baro Başkanı Ali Dilber'in yanı sıra listede birçok isim bulunuyor. Edindiğimiz bilgilere göre Danışmaz, merkezde, Kaynaşlı ve Çilimli'deki oylara kesin gözüyle bakıyor. MHP İl Başkanı Kenan Ilgaz.'ın bu hafta içinde kongre için Genel Başkan Devlet Bahçeli'yle görüşmek için Ankara'ya gittiği bilinirken Ilgaz basına Ankara ziyaretiyle ilgili hala bir açıklamada bulunmadı.
Kongreye sayılı günler kala heyecan iyice tırmanırken iki adayın da kendine göre oy potansiyelleri bulunuyor. Kongrede yaklaşık 600 delegenin oy kullanması beklenilirken oyların dağılımı şimdiden merak konusu olmaya başladı bile.

Yorumlar (0)