banner851

banner614

ADAYLAR NETLEŞMEDİ

Partisinin yerel seçim çalışmaları hakkında konuşan Milletvekili Fevai Arslan, tüm teşkilat olarak seçimlere ağırlık verdiklerini söyleyerek adaylık konusunda netleşen bir durum olmadığını belirtti. Arslan, adayların aralık ayında açıklanmasını beklediklerini de sözlerine ekledi.

banner619
Siyaset 31.08.2013, 18:06
229
ADAYLAR NETLEŞMEDİMart ayında yapılacak yerel seçimler Başbakan Erdoğan ve AK Parti'nin öncelikli gündemi. Başbakan Erdoğan'ın, parti ve kurmayları ile yaptığı toplantılarda yerel seçimlerde AK Parti'nin mevcuttan daha fazla belediye kazanmasına yönünde talimat verirken teşkilatlarda çalışmalar titizlikle yürütülüyor. Anket çalışmlarının yanı sıra milletvekillerinin de görüşlerinin değerlendirileceği aday belirleme süreci ile ilgili olara Milletvekili Fevai Arslan hiçbir partinin seçimlere kaybetmek için girmeyeceğini söylerken Düzce'de adayların netleşmediğini belirtti.

Fevai Arslan “ AK Parti olarak belediyelerin çoğu bizim partimize mensup kişiler tarafından yönetilmektedir. Belediye başkanlarının çoğunun rozeti AK Parti rozetidir. Bunların üzerine katlayarak seçimlerden çıkmak istiyoruz. Bunun için bütün teşkilatımız ile çalışmalara ağırlık vereceğiz. Tabi son karar milletimizindir. Düzcelimizin verdiği karara saygı göstereceğiz. Şu anda aday isimleri netleşmez. Kim belirlenmiş, duyduk diyorsada bu yalandır itibar etmeyiniz. Ben adayların on ikinci ayda açıklanacağını düşünüyorum” dedi.

 

Haber; M. YILMAZ

banner844
Yorumlar (0)