banner851

banner614

ADAYLARA BÜYÜK ŞOK

6. Olağan AK Parti Düzce İl Kongresi öncesi adaylardan Semih Kıbrıs ve beraberindekiler salona alınmadı.

banner619
Siyaset 31.12.2017, 15:55 02.01.2018, 09:08
11861
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen 6. Olağan AK Parti Düzce İl Kongresi öncesi adaylar büyük şoka uğradı. Sabah saatlerinde güçlü adaylardan gösterilen Selahattin Aydın delegelere baskı yapıldığını iddia ederek adaylıktan çekildiğini açıklamıştı.
Aydın’ın, Hikmet Keskin tarafından kendisinin salona alınmayacağına dair dile getirdiği iddianın ardından ilginç bir gelişme yaşandı. Kongrede ne olursa olsun aday olacağını defalarca tekrarlayan Semih Kıbrıs ve yanındakiler salona alınmadı.

Kongrenin yapıldığı salonun önünde büyük bir izdiham yaşanırken diğer adaylardan Fahrettin Şengür’ün salona giriş yapabildiği öğrenildi.

 
Yorumlar (68)
şok şok şok 4 yıl önce
Kampanyalarımızda sezon sonu.herkes şokta.sağlıklı bir açıklama bekliyoruz.neden açıklanmıyor.sahte delege kartları nerede kimler düzenlemiş?davet etmişsiniz kimleri çağırdınız?kimlerle haber gönderdiniz?
Adalet -Demokrasi 4 yıl önce
Düzce bunu hak etmedi.kendine güveni tam, bölgesine hizmet için aday olanları görmezden gelmek halkı görmezden gelmektir.İl yönetiminin kendi yazdığı delege ile seçime gitmeye cesaret edemediği belli.Peki bu ne anlama geliyor?Karar mercii ile ikili ilişkileri iyi olan kimseyi takmaz..bakalım görelim sandıkta kim kimi ne kadar takar..
Bilmediklerimiz 4 yıl önce
Semih Kıbrıs.ın Sag kolu Hikmet Kılıç face sayfasındaki yorumları anında sildi. Yorumlarda Zaten semih kibris il baskani olamazdi demedin mi,simdi niye boyle soyluyorsun yaziyordu.Evraklarini bile tamamlamamiş,simdi magdur edebiyati yapiyor
Eski AKEPE li 4 yıl önce
Semih başkan... sen ve destekçilerin bugün partiye gelip İSTİFANIZI VERİN. YADA HİÇ KONUŞMAYIN VE ORTALIKTA GÖRÜNMEYİN.
Düzceli öz 4 yıl önce
O zaman ankaradaO zaman ankara da yapilaydi arakadas
Ali Demirele cvp. 4 yıl önce
Ali Demirel o Tek adam sultan olacakken cumhuriyeti seçti ve o beynin hala bunu idrak edemedi.o Zamanda teknoloji bile yokken Halk o kadar cahilken cumhuriyet dedi halkla oldu.Vekilin maaşını öğretmenın maaşını geçmesin dedi.Sen ne diyosun b...
duruş önemli 4 yıl önce
İyikide sen olmamışsın.Hala Rabia işareti yapıyosun.Biz arapmıyız ilkönce onu öğren.Seni istememişler ama kapıdanda ayrılmıyosun.Bi çizgin olsun bi duruşun olsun.Bunlar 2019 da tarihe gömlecekler o zaman kimin peşinden gideceksin.
Hahay 4 yıl önce
Ya arkadaş hiç güleceğim yoktu.. :)) Tam da yaşadımız ülkenin özeti bir komedi filmi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın