banner851

banner614

ADAYLIĞA GÖZ KIRPANLAR

banner619

Seçimlere az bir süre kala Düzce’de partilerin milletvekilliği için çalışmaları hızla devam ediyor. Partilerinde yaptıkları çalışmalarla bazı isimler dikkat çekiyor.

banner846
Siyaset 20.05.2018, 18:41 21.05.2018, 10:11
6625
banner844

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için partilerin çalışmaları seçimlere 34 gün kala ara vermeden devam ediyor. Düzce’de de milletvekili adayı olabilmek için bütün partilerdeki aday adayları ellerinden geleni yapıyor.Diğer taraftan aday adayları arasında bazı isimler de yaptıkları çalışmalarla Düzce’de dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle AK Parti’de Avukat Ali Dilber, MÜSİAD Eski Başkanı İsa Şengüloğlu, İstanbul Başakşehir Belediye Meclis Başkan Vekili görevi de yapan Cüneyt Yılmaz ve İş Adamı Zafer Gündüz, Fahrettin Şengür, Erkan Seçkin ile Hatun Albayrak yaptıkları çalışmalarla ön planda oldular. Bu isimlerin çoğu programda da yer almaları dikkatlerden kaçmadı.Düzce’de Cumhuriyet Halk Partisi’nden dikkat çeken isim ise bir önceki seçimlerde de partisinden aday olan Yönetici Zafer Teber oldu. Teber de yaptığı açıklamalar ve Düzce’yi geliştirmek için yaptığı projelerle partisinin dikkat çeken ismi oldu. Diğer dikkat çeken isim ise emekli büyükelçi Hasan Öktem oldu.Milliyetçi Hareket Partisi’nde ise Düzce milletvekili adayları belli olurken bu zamana kadar partiden milletvekili ve belediye başkan adayı olan Ömer Küçük de aday adaylığı konusunda hep ön planda kalmayı başarmıştı. Bu seçimlerde ise partisinden aday olmayı başaramadı.


İYİ Parti’de ise bu zamana kadar ön planda olan isim olarak partisinin ilçe başkanlığı görevini de yapan Yunus Özay Er çıktı. O da aday adayları içinde popülitesini koruyan isim oldu.

Bu aday adayları partilerinden dikkat çeken isimler olurken aday olamayan Ömer Küçük dışındaki isimlerin partilerinden aday olup olmayacakları ise Düzce kamuoyunda merak edilen konuların arasında yer alıyor.

HAaber: M.AYDIN

Yorumlar (19)
küçük turist 3 yıl önce
ya ben size ne yaptım her seçim aday aday adayı beni gösteriyorsunuz .ne hizmetimi gördünüz hezimete uğratıyosunuz bırakın tesisimde işime bakayım
bilgiç 3 yıl önce
Faruk Özlü, İsa Şengüloğlu, Ayşe Keşir
AK PARTİ 3 yıl önce
KARAOSMANOV SEN KİMİN YAĞDANLIĞINI YAPTIĞININ FARKINDAMISIN.YOKSA BİLEREKMİ YAPIYORSUN...AZICIK AKLI OLAN CAHİL BİLE BU ŞAHSİYETE OY VERMEZ.....AYRICA BİZ ONUN NASIL BİR HUKUKÇU OLDUĞUNU DA ÇOK İYİ BİLİYORUZ... RAHAT OOOOLLLLLL
Erdal 3 yıl önce
Bu isimlerden aday yok hele hele başka güzel ismler var
Diplomasızlar 3 yıl önce
Bence diplomalıların şansı yok.
düzce 81 3 yıl önce
hiç birinin bana faydası olmaz ancak ceplerini doldururlar oraya gidince seni beni zaten tanımazlar
ALGI 3 yıl önce
NEYE GÖRE KİME GÖRE
Karaosmanov 3 yıl önce
Akp seçmeni olmayanlardan salt Av. Ali Dilber oy olabilir. Ek olarak üniversite mezunu olan çoğu seçmen de onun yanında. Bununla birlikte TBMM yasama organıdır, yasama organında esnaf değil hukukçu görmek isteriz.
Duzceli 3 yıl önce
Bi değil bir , Cehabe değil Cumhuriyet Halk Partisi Düzcede de ayrı . Ben bunun neresini düzelteyim seninle şimdi benim oyum eşit .
hemşerim 3 yıl önce
bi kere akp değil ak parti..ikincisi ak parti seçmeni olmayanlardan oy alacaksa gitsin cehapeden aday olsun...düzcede ak partinin kendi seçmeniyle sıkıntısı varken bir de tepki çekecek şekilde gaz vermeseniz isabet olur...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29°
açık