banner851

banner955

AFAD EKİBİNE ÜCRETSİZ SEYAHAT HAKKI

Düzce Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantısı’nın son birleşiminde Bilim Merkezi’nin inşaatı için Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye 3 milyon TL’si hibe, 10 milyon TL’si ise kredi kullanımı olmak üzere toplam 13 milyon TL için yetki verildi.

Siyaset 10.05.2022, 12:30 10.05.2022, 16:58
1266
AFAD EKİBİNE ÜCRETSİZ SEYAHAT HAKKI

Düzce Belediyesi Mayıs Ayı Meclis Toplantıları tamamlandı. Ayın son toplantısında, 22 gündem maddesi görüşüldü. Düzce Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli’nin başkanlığında toplanan mecliste komisyonlardan gelen 22 gündem maddesi görüşüldü.

Bilindiği gibi bir önceki toplantıda, kent mobilyaları ve reklamcılığı ile 300 adet akıllı bisiklet ve 4 adet mobil büfe ihalelerinin yapılması için encümene yetki verilmişti.

İçişleri Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın belediyelerin yaptığı scooter ihaleleri iptal etmesinin üzerine yeniden ihale yapılmasına karar verilen bisiklet ve mobil büfeler için yeni ihale tarihinin 1 hafta içerisinde belirleneceği öğrenildi.

ARAMA KURTARMA EKİBİNE ÜCRETSİZ ULAŞIM

Öte yandan belediye meclisinde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) çalışanlara ve kuruma bağlı arama kurtarma ekibi personellerine 31 Aralık 2023 tarihine kadar toplu taşıma hizmetlerinden ücretsiz yararlanması oy birliği ile meclisten geçti.

Ayrıca meclis, Bilim Merkezi’nin inşaatı için Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye 3 milyon TL hibe ve 10 milyon TL kredi kullanımı için yetki verdi.

Yorumlar (2)
Çukurlar ve trafik 8 ay önce
Yollardaki, mahallelerdeki çukurları kapatın ve trafik problemine çare üretin. Milletin vergisiyle insanların acil ihtiyacı olmayan ve adına proje denilen şeylerle daha fazla antipati toplamayın kardeşim. Düzce köstebek yuvası gibi heryer delik deşik yollarla dolu. Tam rezillik. Yeter yahu.!
Bu memleketin geleceğini 8 ay önce
Öğretmene indirim yapılmayan tek il, başka il varsa siz açıklayın.
Yeni Sayımız