banner851

banner614

AGD ATEŞ PÜSKÜRDÜ

ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacaklarını açıklaması üzerine Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Ahmet Serdar Erdem yaptığı basın açıklaması ile ateş püskürdü. ADB ve İsrail’in işgal planlarının devam ettiğini kaydeden Erdem, “ABD, Afganistan’dan Irak’a, Suriye’den Libya’ya İslam coğrafyasını kana boyayan seri bir katildir.” dedi

banner619
Siyaset 06.12.2017, 19:25 07.12.2017, 19:22
835

ABD Başkanı Donald Trump’ın ülkesinin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyarak birkaç yıl içerisinde İsrail Büyükelçiliğinin kentlerine taşınması talimatı vereceğinin açıklaması üzerine Düzce Anadolu Gençlik Derneği Başkanı Ahmet Serdar Erdem ve Saadet Partisi bugün Cedidiye Camii önünde bir basın açıklaması yaptı.

"ABD İslam coğrafyasını kana boyayan seri bir katildir"
Amerika Birleşik Devletleri ve İsrail’in kanlı ortaklığı ve işgal planlarının devam ettiğini kaydeden Erdem şöyle konuştu:

“Siyonizmin yeni kuklası Trump, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıyacaklarına ve Amerikan Büyükelçiliğini Kudüs'e taşıyacaklarına dair açıklamalarda bulunuyor. Kudüs'le ilgili böyle hadsiz ve hukuksuz bir tasarruf ABD'yi de İsrail’i de hiç ummadıkları bir neticeyle karşı karşıya bırakacaktır. ABD, Afganistan’dan Irak’a, Suriye’den Libya’ya İslam coğrafyasını kana boyayan seri bir katildir.”

“Tetiği çeken hangi örgüt olursa olsun, arkasındaki azmettiriciler ABD ve İsrail’dir”
ABD’nin tüm dünyadaki terör olaylarının sebebi olduğunu ifade eden Erdem, “Aynı ABD’nin siyonist işgalin ilk günlerinden beri terör şebekesi İsrail’i kanatları altına aldığını herkes görüyor. Elindeki kirli propaganda gücü ile İslam’ı ve Müslümanları terörle özdeşleştirmeye çalışan ABD'nin gerçekte kendisi tüm dünyadaki terör olaylarının müsebbibidir. Bir yerde masum sivillerin hedef alındığı saldırganlar varsa, tetiği çeken hangi örgüt olursa olsun, arkasındaki azmettiriciler ABD ve İsrail’dir. Kadim bir İslam şehri olan Kudüs’ü, ilk kıblemiz olan Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak nitelendirmek ABD’nin bu coğrafyadaki tüm varlığının ve ilişkilerinin ciddi bir biçimde sorgulanacağı yeni bir süreci başlatacaktır.” dedi.

“Kudüs bizim onurumuzdur, iffetimizdir”
“Biz bu coğrafyada Amerikan üssü görmek istemiyoruz” diyen Erdem son olarak şu ifadelerde bulundu:

“Biz bu coğrafyada Amerikan üssü görmek istemiyoruz. Biz bu coğrafyada Amerikan askeri görmek istemiyoruz. Biz bu coğrafyada Amerikan bayrağı görmek istemiyoruz. Siyonist kukla Trump, kısa sürede nasıl bir yanlışın içinde olduğunun farkına varacaktır. Tüm İslam ülkeleri, ABD ve İsrail’le bir şekilde ilişkide bulunan tüm hükümetler izledikleri politikaları gözden geçirmek zorunda kalacaklardır. Kudüs bizim onurumuzdur, iffetimizdir.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (7)
Metin 4 yıl önce
Güzel iş yapanların yanında olun. Elestirmeyin. Biraz hareket
Metin 4 yıl önce
O kadar duyarsız bile hale gelmişiz ki gündemi tv gazetelerden takip eden, düşüncelerimizi face yada instagram biçimlendiren. Biz hicbisi yapmayalım nasıl olsa CB eser gürler "bugün cok yoruldum" hissiyle yatagimiza yatarız.
İyi güzel de 4 yıl önce
Bazı gençler Amerikan filosunu kovalarken sizler ne yaptınız? En baştaki yetkiiler ''Amerika bize BOB eşbaşkanlığı görevi verdi' dedğinde tepkiniz ne oldu?
Aslanim tufek nasil vurdu 4 yıl önce
Cakallar üç maymuna döndüler,gaz bile cikartmaya korkuyorlar. Kâgittan kaptan pardon kaplan gibi!
Yusuf 4 yıl önce
Allah bu kapali kapilar ardinda ne kadar daha musluman oldururuz planlari yapanlari n karsiligini verecektir r Rabbimiz bizimledr uyanik olalim yeter
Halk 4 yıl önce
Güldür meyin kendinisi
İsmail 4 yıl önce
Bir siz varsınız zaten. Herkes uykuda.