banner851

banner614

AK PARTİ 'ALARMDA'

banner619

Ak Parti İl Yönetimi Başkan Hikmet Keskin başkanlığında üç milletvekili Belediye Başkanı ve Merkez İlçe Başkanının katıldığı ortak bir basın toplantüııs düzenledi..Keskin yaptığı açıklamada "millet iradesi"nin önemi üzerinde durdu ve hassas bir dönemden geçtiğimize işaret etti.

banner846
Siyaset 01.08.2015, 18:59
2159
AK PARTİ 'ALARMDA'
banner844

Ak Parti Düzce İl Teşkilatı, il Başkanı Hikmet Keskin başkanlığında üç Düzce Milletvekili Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir; Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve Merkez İlçe Başkanı Durmuş Arslan başta olmak üzere kadın kolları ve gençlik kolları ile yönetim kurulu üyelerin de hazır bulunduğu bir basın toplantısı düzenledi.

"Terör" ağırlıklı basın toplantısında ilk konuşmayı yapan İl Başkanı Keskin, hassas bir dönemden geçtiğimize işaret ederek,  Kars'ın Kağızman ilçesinde şehit olan Uzman Çavuşa rahmet dileyerek başladığı konuşmasına "ülkemizin en önemli sorunu hükümet kurmak değildir" dedi.

MİLLETVEKİLLERİ TERÖRÜ LANETLEDİ

Milletvekili Ayşe Keşir'de yaptığı kısa konuşmada terörü lanetleid. Keşir:"Söz konusu vatan ve milletse gerisi teferruat" dedi: Milletvekili Fevai Arslan'da yaptığı konuşmada terörle ilgili yaptığı değerlendirmede şanlı Türk Ordusu'nun paça kaptırmayacağını belirterek :"Bu süreç kısa sürecektir, PKK yakamızdan düşecektir" dedi:

Milletvekili Faruk Özlü'de Türkiye'nin ciddi bir operasyon yürüttüğünü dile getirerek :"Siyasette silahın yeri yoktur.Terör örgütlerini  imha etme konusunda çok doğru bir politika izliyoruz.Doğru yoldayız" dedi:

    KELEŞ:"TEKRAR SEÇİM OLABİLİR"

Belediye  Başkanı Mehmet Keleş'te basın toplantısında hükümetin güç kaybetmesiyle şer odaklarının harekete geçtiğini hatırlatarak, ülkemizi kargaşa ve kaos ortamına çekmek isteyenlere karşı dikkatli olunması gerektiğini hatırlatarak "erken seçim" sinyali verid:"Tekrar bir seçim olabilir.Seiçem hazırlıkıl olmak zorundayız" dedi:

Haber:E.TAYHAN

Yorumlar (14)
FATİH 6 yıl önce
DOLMA BAHÇE SARAYI NEYDİ .ONU İNSANLARA AÇIK AÇIK SÖYLEYECEKSİNİZ.SİZE VEKALET VERDİK DİYE KAFANIZA GÖRE İŞ YAPMAYIN BU İNSANLARDAN BİRŞEY GİZLEMEYİN BİZ SALAK DEĞİLZ HERŞEYİ GÖRÜYORUZ.PKK TERÖR ÖRGÜTÜ İLE MÜZAKERE OLAMAZ .
YIĞILCALI VERİCİ 6 yıl önce
KORKMAYIN YIĞILCA SİZİ KURTARIR
m.d. 6 yıl önce
Hani o kefen giyip uğrunda ölürüz diyen sürü vardı ya işte onlardan hareket bekliyoruz biraz adamlıkları onur gururları varsa haydi savaşmaya. Diyorsunuz ki çocuklarımızı feda etmeye hazırız haydi biraz adamlığınız varsa tayyipin çocuklryla bir. savş
nsm 6 yıl önce
karar verin: dolmabahce''de hdp ile boy-boy verdiginiz poza mi inanacagiz; yoksa artik size artik tek basiniza iktidar saglamayacak cici pkk''niza actiginiz savasa mi?
fasıl 6 yıl önce
nerde bu parmak kaldıranlar nerde başka ülke diye yırtınanlar,başarasızlarına kılıf arıorlar,başarısız oldunuz,olan bu ülkenin evlatlarına oluyor.istifa edin ,
degerli 6 yıl önce
13 sene baktınız büyutünüz şimdi yaknızdamı kalbinizdemi onu biz bilmeyız temizleyin
ak 6 yıl önce
açılım tutmadı şimdi sıra milliyetçilikte :)
Aydın 6 yıl önce
terörü bu ülkeye kim getirdi tarih bunu iyi biliyor boşuna avutmayın kendinizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
hafif yağmur