banner851

banner614

AK PARTİ ANKETİ BAŞLIYOR

banner619

2009 yerel seçimlerinde kaybettiği belediyeleri 2014 seçimlerinde geri alma hedefinde olan AK Parti’nin, halkın nabzını tutmak amacıyla, “Belediye başkanlarından memnun musunuz?” konulu bir anket başlatacağını Şubat ayında duyurmuştu. Halkın belediye başkanları hakkındaki düşünceleri alınarak önümüzdeki yerel seçimler için bir yol haritası belirlenmesi amacıyla yapılacak olan çalışmanın Nisan ayı sonunda ya da mayıs ayı başında başlayacağı öğrenildi.

banner846
Siyaset 23.04.2012, 13:56
228
AK PARTİ ANKETİ BAŞLIYOR
banner844

2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler için hazırlıklara başlayan AK Parti, belediyelerin başarılı olup olmadığını araştırmak amacıyla kapsamlı bir anket çalışmasına başlıyor.

“Belediye Başkanınızdan memnun musunuz?” anketi ile halkın belediye başkanları hakkındaki düşünceleri alınarak önümüzdeki yerel seçimler için bir yol haritası belirlenmesi düşünülüyor.2009 yerel seçimlerinde kaybettiği belediyeleri 2014 seçimlerinde geri alma hedefinde olan AK Parti, halkın nabzını tutacak.

Nisan ayı sonlarında başlatılması planlanan ve tüm Türkiye genelinde uygulanacak anket ile AK Partili ve diğer partilere mensup belediye başkanları hakkında vatandaşa sorular sorulacak. AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından başlatılacak anket çalışmasıyla, 2014 yerel seçimlerine kadar belediyeler konusunda neler yapılması gerektiği de belirlenecek. AK Partili siyasetçiler tarafından, 2009 seçimlerinde Düzce’de 

Yorumlar (0)