banner851

banner955

AK PARTİ'DEN DÜZCE TSO'YA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin İl Yönetim Kurulu ile birlikte Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, parti olarak Düzce ekonomisinin daha iyi yerlere gelmesi için her zaman desteğe hazır olduklarını vurguladı.

Siyaset 19.10.2022, 21:31 19.10.2022, 21:41
1104
AK PARTİ'DEN DÜZCE TSO'YA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

Ziyarette, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Canpolat, Cemal Aksan, Yönetim Kurulu Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ve Ak Parti Düzce İl Teşkilatı hazır bulundu.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık yaptığı konuşmada; “Değerli meclis üyelerimiz, çok değerli AK Parti teşkilatımız, sayın Ak Parti İl Başkanımız, sayın İl Genel Meclis Başkanımız hepiniz hoş geldiniz. Bu ziyaretiniz bizleri çok memnun etmiştir. İnşallah hep beraber Ticaret Odası’nı daha iyi yerlere getireceğiz.” İfadeleri kullandı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ise; “ AK Parti teşkilatı olarak, Düzce ticarisinin önünde ne engel varsa, yapılacak ne iş varsa sizin yanınızda olacağımıza sizlerin huzurunda söz veriyoruz. Düzce’nin meselesi ve Düzce’nin sanayisinin gelişmesi olarak bizim de parti olarak bir çok çalışmamız var. Bunu da ticaret erbaplarımızın sanayicilerimizin önünü açmak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşvikleriyle Türkiye’nin önünün açılmasıyla Düzce’de de bunun varlığını hissettirmek hepimizin görevidir. Düzce de bugün geldiğimiz nokta da 5 OSB’miz var. Ticaret Odası’nda üç bin küsür üyeden bahsediyoruz. Biz burada ticaretin canlı olduğu biliyoruz. Ben tekrardan hayırlı olsun diliyorum ve AK Parti olarak sizlerin yanınızdayız.” dedi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, yeni hizmet binası konusunda, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskinden destek talep etti. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ise Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni hizmet binası konusunda destek sözü verdi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

banner844
Yorumlar (2)
A.B 1 ay önce
Ak parti olarak yanındayız demiş İl başkanı, Ak parti olarak değil de kişisel olarak ben ticaret odası seçimlerinde Erdoğan bıyığı ve ekibini destekleyenlerin yanındayım deseniz daha iyi olur syn başkan. Gün gelecek parti den ayrı hareket edenlere bizde gereken cevabı vereceğiz Emin olunn
Tacettin 2 ay önce
Düzce de ekonominin bu hale gelmesine sebep olanlar iyi yerlere gelmesi falan filan demiş..... GİDECEKSİNİZ... AZ KALDI. TSO da bu konuda sınıfta kalacak demedi demeyin.