banner851

banner614

AK PARTİ'DEN YENİ UYGULAMA

banner619

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce'deki kafe işletmecileri ile parti binasında bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Toplantıya Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu da katıldı.

banner846
Siyaset 17.12.2019, 10:21 17.12.2019, 14:04
2724
banner844
Düzce'de kepenk açan esnafların ihtiyaç ve sıkıntılarının dinlenmesi amacıyla AK Parti yönetimi yeni bir uygulamaya başladı. Sık sık esnafı işyerlerinde ziyaret eden partililer bu kez toplantı halinde görüş alışverişinde bulunacak. Bu kapsamda belli periyotlarda meslek gruplarıyla bir araya gelecek olan il teşkilatı, sorunlara çözüm arayacak.


İlk görüşme dün akşam kafe işletmecileri ile yapıldı. AK Parti İl Düzce Başkanı Mustafa Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, AK Parti il binasında Düzce'deki kafe işletmecileri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

İl Başkanı Mustafa Keskin, "Kafe işletmecilerimiz ile bir araya geldik, ilettikleri konular hakkında çalışmalarımızı başlattık, istedikleri her zaman bir araya gelebileceğimizi ifade ettik." dedi.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (18)
Millet 2 yıl önce
Millet zaten zorda bari işlerine balta vurmayın.Çok kazandıklarını zannediyosunuz ama çoğu ay sonunu zor geçiriyor.Çay 4₺ diye söylenenler bi garson 2 bin₺ den aşa çalışmıyor.Milletin cebindeki paraya göz dikmeyin bari.
ciguli 2 yıl önce
Ak parti il başkanı hangi yerel yönetimlerden sorumlu olarak bu görevi kendinde görüyor bilen varsa anlatsın hele. Belediye başkan yardımcısına bak hele oraya gitmiş ( Ki kendisi Mhp'den aday gösterilmeyince koltuk uğruna Mhp'yi sattı) Acınası haliniz var aynaya bakın aynaya yüzleşin gerçeklerle.
Ali Muzaffer Doğrusöz 2 yıl önce
Millet bitti bitti. Milletin derdini dinleyin.
Kahretsin 2 yıl önce
il başkanının toplantıda ne işi var ülke neye döndü?
CAN 2 yıl önce
Bu MEMLEKETİN VALİ,si SANAYİ TİCARET ODASI, VE DEVLETİN BİRİMLERİ VARKEN SİYASETÇİNİN BİR VİLAYETTE ESNAF TOPLANTISI YAPMASI NE DEMEK BURASI PARTİ DEVLETİ DEĞİLDİR BURASI LAİK DEMOKRATİK CUMHURİYET DEVLETİDİR BEYLER ARTIK KENDİNİZE GELİN BURASI KRALLIK DEĞİL BURASI DEMOKRASİNİN ÖZGÜR OLMASI GEREKEN YERDİR.
aç kalırım 2 yıl önce
il başkanı esnafın sorunlarını dinliyor, vali de yağmur yağacak diye vatandaşı uyarır,herşey ters bu memlekette
Kasabalı Kız 2 yıl önce
Fotoğraflara dikkat ettimde bir gülümseyen yok. Neden? biz nasıl bu hale geldik? bir tebessüm bukadar mı zor?
takma kafana 2 yıl önce
bu kadar rakip bi araya gelmiş yüz gülermi hiç bizde birlik olmadığı buradan belli maalesef
Düzceli 2 yıl önce
Düzcede hiçbir şey düzelmedi düzelmez...Bu memlekette hortumcular bitmediği sürece memleket düzelmez...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu