banner851

banner955

Ak Parti en iyi adaylarla seçime girmek istiyor.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin seçimlerle ilgili yaptığı açıklamada en iyi adaylarla seçime gireceklerini ifade etti.

Siyaset 30.10.2008, 13:23
208
Ak Parti en iyi adaylarla seçime girmek istiyor.
banner1032

Yerel seçimler öncesinde adayların isimleri hala açıklanmazken seçimleri Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Keskin'de değerlendirdi. Keskin, en iyi adaylarla yerel seçimlere gireceklerini söyleyerek, “ Bizler teşkilat olarak seçim kazanacak belediye başkan adayları değil, Düzce' nin kazandığı adaylar istiyoruz. Halkımıza sunulan hizmetler ve bölgemizin gelişimi pozitif yönde ise Belediye Başkanı başarılıdır diyebiliriz. Negatif ise başarısızdır. Bu hizmetleri halkın nasıl algıladığı önemli bir kriterdir. Yaptığımız istişareler sonucunda bu seçimlere en iyi adaylarla girmek görevimizdir.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti olarak, tüm belediyeleri, İl genel meclisleri ve belediye meclis üyeliklerini kazanacaklarından emin olduklarını dile getiren Mustafa Keskin, mahalle toplantıları ile halkın nabzını ölçtüklerini ifade etti. Halk arasında 2004 – 2008 yılları arasında yapılan Belediye çalışmalarının değerlendirmesini yaptıklarını belirten Keskin, nasıl bir belediye başkanı adayı görmek istediklerini vatandaşa sorduklarında, kimi zaman eleştiri kimi zamanda övgü aldıklarını dile getirdi.

Yorumlar (0)
14
kapalı