banner851

banner955

“AK PARTİ İÇİNDE DEĞİŞİM SÜRECİ BAŞLADI”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un istifaları ile ilgili suskunluğunu ilk kez Öncü Haber mikrofonuna bozdu. Rektör Çakar’a Düzce Üniversitesi’ndeki başarılı çalışmaları için teşekkür eden Keskin, Asuk’un istifasının ise AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in takdiri ile gerçekleştiğini söyledi.

Siyaset 05.06.2022, 12:35 06.06.2022, 12:42
8164
“AK PARTİ İÇİNDE DEĞİŞİM SÜRECİ BAŞLADI”

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un istifalarının Düzce kamuoyundaki yankıları sürüyor.

Her iki istifa ile ilgili günlerce susmayı tercih eden AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, ilk açıklamayı Öncü Haber mikrofonuna yaptı. Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar’ın Düzce’ye ve Düzce Üniversitesi’ne birçok değer kattığını ifade eden Keskin,  “Düzce’mize hayırlı olsun. Rektörle ilgili istifa Cumhurbaşkanımızın kararıyla gerçekleşen bir süreç olmuş. Rektör hocamıza yaptığı hizmetlerden dolayı, Düzce’ye kattığı değerlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlısını nasip etsin. Kendisini aradım. Bu duygu ve düşüncelerimi kendisi ile de paylaştım” dedi.

“Ayşe Keşir’in takdiri ile bir değişim süreci başladı”

Düzce AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk’un istifasına da değinen Keskin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in takdirleri ile partide bir değişim rüzgarının başladığını kaydetti.

Keskin, “Diğer taraftan AK Parti tarafında bayrak değişimleri, bunlar süregelen işlerdir. Bununla ilgilide Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Keşir’in takdirleriyle bir değişim süreci başlatılmıştır. Gönül Hanım'ın AK Parti’ye vermiş olduğu hizmetlerden dolayı sizlerin aracılığı ile kendisine teşekkür ediyorum. Ben 21 yıldır bu partinin içindeyim nice arkadaşlarımız geldi, görevler değişildi, değişmeyen bir şey var biz Cumhurbaşkanımızın izinde nerede olursak olalım, Ak davanın peşinde koşan neferleriz” diye konuştu.  

Yorumlar (10)
Resul İnan 4 hafta önce
ortada 2 istifa var partinin il de en yetkili ismi açıklama yapmış elde var sıfır, onu o istedi onu da o istedi o kadar
Yagız 4 hafta önce
Biz Düzceye hiçbir katkısı olmayan milletvekillerinin degisimini istiyoruz verdiğim oyun haram olduğunu düşünüyorum
ZİGO 4 hafta önce
Ayarını bozduğun kantar, gün gelir seni de tartar. Keşir....
Ramazan 4 hafta önce
Ayşe keşir ne mübarek kadın,,,,
Veysel sak 4 hafta önce
AKP siyaseti kirli emellerine sayın rektörü görevden el çektirmek ile düzce ye bir darbe daha indirmiş oldular. Sayın rektör siyasetin ve devlet işinin üstünde hizmeti vardır düzce ye. Bunu hazmedemediniz. Keşir ve özlü adı geçen diğer AKP kadrosu sizden olmaz.
Ciftlikli Muzo 4 hafta önce
Darisi senin basina partiye faydandan cok zararin var.partide hangi vatandasin derdini dinledin.yalan dolan
ANGELOSİ 4 hafta önce
Bırakın bu nefer işlerini bu yapılanlar ön alma işlemi seçimlerde rakip çıkmasınlar diye yapılan hareketler Reis olmasa kendilerinin bir hiç olduğunu bilememeleri
Cash81 4 hafta önce
Az kaldı hepiniz gidiyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
açık