banner851

banner955

"AK PARTİ İKTİDARI EĞİTİMİ LİYAKATSIZ HALE GETİRDİ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, 2022-2023 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda, hükümetin eğitim politikalarını eleştirdi. Cemşit, “Eğitim liyakatsiz hale getirildi” dedi.

Siyaset 12.09.2022, 16:20 12.09.2022, 15:49
460
"AK PARTİ İKTİDARI EĞİTİMİ LİYAKATSIZ HALE GETİRDİ"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit yayımladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi:

"Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde tek umut kaynağı gençler ve çocuklardır.  Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı, çağın sahip olduğu bilimsel ve teknolojik gelişmelerin içinde yer alan bireyler olarak yetişmesi için olan çabalarımız artarak devam edecektir.

Öte yandan öğrencilerimizin sağlığı ve akademik başarısı için eğitim sürecine veliler olarak daha aktif şekilde dâhil olmamız; Okul Yönetimi ve Öğretmenlerimize yardımcı olmamız gerektiğine inanıyorum. Çünkü AK Parti hükümetinin eğitim politikaları, uygulamaları ve liyakatten uzaklaşması her geçen gün eğitimi daha da niteliksiz hale getirmekte ve bundan toplum olarak bizler ve çocuklarımız zarar görmektedir. Aydınlık geleceğimizin teminatı çocuklarımıza ve gençlerimize, her zamankinden daha çok sahip çıkacağız.”

Yorumlar (0)
20
parçalı az bulutlu