banner851

banner614

Ak Parti İl Danışma Kurulu toplandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Aylık olağan İl danışma Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ana teması kapatma davası ve yerel seçimler üzerinde döndü...

banner619
Siyaset 22.06.2008, 18:34
184
Ak Parti İl Danışma Kurulu toplandı.

Adalet ve Kalkınma Partisi Aylık Olağan İl Danışma Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya, Bölge Koordinatörü Ak Parti Konya Milletvekili Hüsnü Tuna, Genel Merkez Kadın Kolları Tanıtım ve Medya merkezi başkanı Ayşe Keşir, Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Ak Parti Düzce İL Başkanı Fevai Arslan, ilçe ve belde belediye başkanları, il Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeleri ve partililer katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Ak Parti Düzce İl Başkanı Fevai Arslan, partilerinin en sıkıntılı zamanlarını yaşadıklarını belirterek, bazı çevrelerin partilerini yıpratma çabasında olduğunu buna meydan vermeyeceklerini dile getirdi.

Arslan olağan kongre sürecinin yaklaştığını da dile getirerek, ilçe kongreleri için hazırlıklara başlanacağını da dile getirdi. Genel Merkez Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Merkezi başkanı Ayşe Keşir'in da bir selamlama yaptığı toplantıya daha sonra Düzce Milletvekilleri de katıldılar.

Yorumlar (0)