banner851

banner955

AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısına Yoğun Katılım!

AK Parti İl Başkanı Fevai Arslan il danışma toplantıları ve Düzce'den hiç bir siyasi partinin genel merkez düzeyinde görevlere getirilmemeleri konularında açıklamalarda bulundu.

Siyaset 30.05.2010, 20:29
200
AK Parti İl Danışma Kurulu Toplantısına Yoğun Katılım!

AK Parti il teşkilatı tarafından her ay düzenlenen il danışma toplantısı yapıldı. Toplantıya koordinatör olarak eski Milletvekili Recep Özen, Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ve Celal Erbay, Belediye Başkanı İsmail Bayram, eski Milletvekili Fahri Çakır, ilçe ve belde belediye başkanları il ve merkez ilçe başkanları kadın ve gençlik kolları başkanları ile partililer katıldı. Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu toplantıda Anayasa değişikliği paketi ve referandum konsunda katılımcılara bilgiler verdi.
Yapılan toplantılar hakkında bilgiler veren İl Başkanı Fevai Arslan konuşmasına İstanbul'un Fetih yıldönümünü kutlayarak başladı ve bu tolantılarda Düzcemizin sorunları ve gündemdeki konuları görüşüyoruz dedi. Cumhuriyet Halk Partisi'nin merkez yürütme kuruluna Bolu ilinden üç ismin girmesi hakkında sorduğumuz, “neden siyasi partilerin genel merkezlerinde Düzce'den kimse alınmıyor veya giremiyor” sorusuna, “hiç bir partinin merkez yürütme kurullarında milletvekillerinin bulunmadığı söyleniyor diyen Arslan, ama bu bir bayrak yarışıdır. Zaman gelir Milletvekilleride merkez yürütme kurullarında bulunurlar. Bu okadarda önemli değil dedi.

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)