banner851

banner614

AK PARTİ KAMPA GİRİYOR!

AK Parti hafta sonu kampa giriyor. Afyonkarahisar'da düzenlenecek 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda yeni anayasa teklifi ve başkanlık sistemi gündemin önemli konuları arasında yer alacak.

banner619
Siyaset 20.10.2016, 18:22 21.10.2016, 17:23
1465
AK PARTİ KAMPA GİRİYOR!

AK Parti hafta sonu Afyonkarahisar'da kampa giriyor. 21 Ekim Cuma günü başlayıp 23 Ekim Pazar günü sona erecek olan 25. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'na AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım başkanlık edecek. Bir otelde düzenlenecek toplantıya bakanlar, milletvekilleri, partinin genel merkez yöneticileri katılacak.
3 gün sürecek toplantıların gündemini ise ağırlıklı olarak yeni anayasa teklifi oluşturacak. Ocak ayında meclise gelmesi beklenen başkanlık sistemini de içeren yeni anayasa teklifinin ele alınacağı toplantılarda ayrıca yeni döneme ilişkin de değerlendirmeler yapılacak ve partililer bilgilendirilecek.

Yorumlar (14)
Hakan 5 yıl önce
Tek başına iş başına dediniz, istikrarmı kaosmu dediniz? 2015 fındık sezonunda ömrümde görmediğim kaosu ve fiyaskoyu gördüm.Sandıktan sonucunu alacağınıza şüpheniz olmasın
DEMOKRASİ 5 yıl önce
YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
MEMLEKET 5 yıl önce
MEMLEKET BİTTİ BİTMEDİ HALA SEN BEN.
Aa 5 yıl önce
Fındıkçılar da kampa giriyor...
Vatandaş 5 yıl önce
Geçen sene Başbakan Düzce meydanında fındık için talimatı verdim dedi mi? Dedi dimi. Sonucunda ne oldu hiç bir şey göremedik. Tarım bakanı deseniz sayısız vaadde bulundu. Yine birşey göremedik? Oy ben onların sözüne inandım ve fındığımı satmayıp borca girdim. Hem faiz ödedim hemde fındığım yok pahasına gitti. Şimdi soruyorum siz olsanız yerimde oy verirmisiniz?
Yusuf 5 yıl önce
İstikrar için tek başına iktidar istediniz verdik oyumuzu. 30 ekimde 13 olan fındık fiyatı 30 kasımda dip yaptı. Az yalvarmadık o günleri unutmadık. 8 liraya fındık sattım. Hikmet efendi övdüğün serbest piyasacılar vergi rekortmeni oldular geçen sene. Benden oy yok git onlar versin
Fırat 5 yıl önce
Kimse kusura kalmasın benden rey yok artık. Geçen sene tarım bakanı, başbakan söz verdi fındık için sonuç çıkmadı. Dünya kadar zararım oldu. Bize sahip çıkmayana bizde sahip çıkmayız
Köylü 5 yıl önce
İstikrar için tek başına iktidar dediniz 13 olan fındık 8 oldu. Çıktı il başkanınız serbes piyasa çok iyü dedi. Şimdide başkanlık diyorlar mazarette yine istikrar? Aman kalsın istikrar ben almayım oyum HAYIR.BİN DEFA HAYIR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın